Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez mennyire nagy probléma és...

Ez mennyire nagy probléma és mitől alakulhatott ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok ma a 3 éves netbookom merevlemezét néztem meg Ashampoo HDD Contorol 2-vel és a merevlemeznek 98%-os egészséget írt ki.

És nem értem,hogy milyen problémája van a lemeznek.

Kép róla: [link]

hdd sentinel-t próbáltam letölteni, de valahogy nem jön le.

Mitől alakulhatott ki?

A netbookot 3 évesen használtan vettem van a burkolaton egy repedés. Minix m1100 netbook touch padtól balra átlósan van a repedés. Előző gazda szerint magátólés nem fizikai sérülés miatt repedt meg.

Tegnap Microsoft hűtőn raktam be a szekrényembe a netbookot feltámasztva nem volt hátul de hallottam,hogy hangokat lehet,hogy kicsit megmozdult rajta a netbook,de nem volt bekapcsolva szóval szerintem nem attól vanbaja.

Válaszokat előre is köszönöm.

És bocsi,hogy ilyen sokat írtam. És van pár helyesírási hiba is.



2014. febr. 23. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen régi, ki kell cserélni egy újra.

Az az érték azt jelzi, hogy lassan indul el a motor, ami csapágy, vagy érintkezési problémát jelent. Megoldás csak a csere.

2014. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És esetleg ha elviszem szakértőhoz akkor meg lehet-e javítani?

Mert most anyagilag nem esne jól, hogy költenem kéne.

Okoz ez valamilyen problémát a későbbiekben?

2014. febr. 23. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet javítani, és nincs is értelme. Többe kerülne mint egy új.

Még úgy fél-1 évet kibírhat. De amint van rá lehetőséged, cseréld le.


#1-es voltam.

2014. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tengor ***** válasza:
A fontos adatokról legyen biztonsági mentésed máshol, mert kellemetlen tud lenni ha a egyik bekapcsoláskor már nem indul...
2014. febr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!