Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows xp ujratelepítés után...

Windows xp ujratelepítés után nincs hang. Mi a hiba?

Figyelt kérdés

Ujra telepítettem a windows-t majd töltöttem le hangkártyához mindenféle drivert,de sehogy se akar hangot adni a gép.Próbáltam olyan programokat is,amelyek megkeresik a hiányzó drivereket és feltelepítik,de az se segített.

Vezérlőpultban pedig azt írja hogy nincs hangeszköz.


Valakinek ötlete hogy mi a baj?


2014. febr. 24. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Alaplapod honlapján kerestél? Milyen gép ez?

Egyébként ezzel meg lehet keresni [link]

2014. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 peterr80 ***** válasza:

Start menü- vezérlő pult - rendszer - eszköz kezelő.

Ott látni fogod mi az ami nem jó. Sárga kérdőjel ha jól emlékszem. Az alaplap lemezét felraktad ?? Azon kell lennie a hangért felelős drivernek is.

2014. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Alaplap honlapjárol töltöttem le,de azzal meg nem igazán tudom hogy mit hogy kéne csinálni. exe nincs,a többivel meg nem tudom mit kell csinálni.


Amúgy asus p4se alaplap.

2014. febr. 24. 20:26
 4/8 A kérdező kommentje:

2.-nak

Megnéztem,sárga kérdőjel van a videovezérlőnél,és egy sárga felkiáltójel a hang,videó és játék vezérlőn bellül a realtek ac'97 Audio-nál

2014. febr. 24. 20:29
 5/8 peterr80 ***** válasza:
talán meg tudod oldani úgy is , ha az eszköz kezelőben rámész a sárga kérdőjeles dologra és onnan feresel hozzá drivert online
2014. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Online nem működött,de amit az asus oldaláról szedtem le,kijelöltem hogy abból keressen frissítést.Talált is.Lehet hogy most jó lesz...vagy nem.
2014. febr. 24. 21:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyszerű!Működik :)
2014. febr. 24. 21:10
 8/8 peterr80 ***** válasza:
Szerintem is jó lessz. Próba.
2014. febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!