Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Intel (R) Core...

Vettem egy Intel (R) Core (TM) 2 Duo CPU E8400 @ 3. 00GHz-s procit gyári hűtővel. A régi procim hűtője se akart magától el indulni mint az újé sem . A régi procim + a hűtője zsír új volt. (7éve) mind a kettő intel proci. Valami megoldás?

Figyelt kérdés
Az hogy nem akart magától elindulni annyit jelent hogy kézzel kel meglökni.

2014. febr. 24. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
És ha vársz egy kicsit, nem indul el később magától esetleg? Mert nekem is volt egy Intel Core 2 Duo E6750-em és azon a gyári hűtő, eleinte elindult-megállt, elindult-megállt és csak kis idő után kezdett el normálisan pörögni. 6 évig szolgált!
2014. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elkezd visítani a gép. Nem próbált ki mikor indul el magától.
2014. febr. 24. 22:34
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ez egy intel probléma hogy nem indul el a hűtő?Mert ahogy említettem egyiknél se akart magától menni pedig 2 különböző proci( a régi: CPU Intel (R) Pentium (R) Dual CPU E2160 @ 1,8GHz)
2014. febr. 24. 22:43
 4/9 Lapika ***** válasza:
71%

Gondolom nem vagy kezdő akkor a témában de bekötötted a FAN-t az alaplapra?

B-terv: BIOS-ban tudod állítani, hogy milyen hőmérséklet legyen a javasolt (pl, hogy a rendszer igyekezzen a processzort 50°c alatt tartani.) Lehet, hogy azzal van a baj.

2014. febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A hűtő be van kötve mert ahogy írtam kezdő löketet kel adni neki hogy menjen. Ha nem indul el akkor kemény hangon visít.
2014. febr. 25. 10:04
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta még régebben a szerelő hogy a BIOS-t ne piszkáljam az jól van be állítva szó szerint ezt mondta.

Mind a két proci 40 fok alatt van a régi ment fel terhelés alatt 44-45 fokra. Az új terhelés alatt se éri el a 41 fokot.

2014. febr. 25. 10:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán a hűtő visít? Nem értelek... Miért nem rakod rá az előzőét? Egyébként ha a hűtő visít, akkor szar benne a tranzisztor...
2014. febr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A régi hűtőnek eltörtek a tartói és kisebb kapacitású mint a mostani és mikor a régi hűtő volt benne akkor le volt fektetve a gép.
2014. febr. 27. 16:46
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mi adja ki a hangot mert el képesztő hangos.
2014. febr. 27. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!