Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az miért van hogy facebookozás...

Az miért van hogy facebookozás mellett 55 fokos a procim? (AMD Athlon 64 X2 5200+ 2.6GHz AM2)

Figyelt kérdés
Ki lett takarítva,frissen van pasztázva,gyári AMD hűtés,be lett olajozva a ventilátor,nem hangos,2900rpm-el forog általában.
2014. febr. 25. 11:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha 70-80°C fölé megy, szólj. 55°C még baráti neki.
2014. febr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%

AMD Athlon? Akkor teljesen érthető...

(az AMD processzorok szarok)

2014. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Alaplapot cseréltem eddig nem volt vele baj,konvertálásnál kikapcsol a gép egy idő múlva,Everest azt írta valamelyiknap konvertálásnál hogy 127fokos,mondjuk azt kétlem...
2014. febr. 25. 11:50
 4/20 soccerway ***** válasza:
Orthos, az egy jó kis tesztprogram, leterheli a géped, ha ott hibával leáll akkor baj van, ha nem, akkor nincs.
2014. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Rendesen van rögzítve a hűtés? Nekem akkor produkált ilyesmit, amikor az egyik rögzítő karom nem fogott rendesen. Érdemes lenne átnézni.


A második válaszoló valószínűleg még csak boltban látott számítógépet.

2014. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Normálisan van rögzítve,hátul a gépházon volt egy 12cm-es ventilátor az inkább fűtötte,nélküle kicsivel jobb de még mindig sok,átlett nézve,lehet megtákolom egy 8cm-es táp ventilátorral...
2014. febr. 25. 12:07
 7/20 P.O.C. ***** válasza:

A 2. válaszoló megállapítás valóban erős kicsit. Az olyanok állanak ilyet, akik életükbe nem láttak még közelről számítógépet.


Ami a problémát illeti van úgy hogy a rögzítője lazul ki és nem képes olyan erővel rászorulni a processzorra mint azt kellene. Amúgy olcsón is lehet már nagyon hatékony hűtőket venni.

Erről pl mindenkinek csak pozitív véleménye van:

[link]

2014. febr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h kivan lazulva de majd megnézem megint,köszönöm a linket bár nekem ez most túl drága.
2014. febr. 25. 12:24
 9/20 anonim ***** válasza:
19%

Tévedés, most is AMD-m van, és kb. ötször akkora a szervizigénye, mint egy Intelnek. Először konkrétan pont hogy az alaplap hűtése döglött be (1 éven belül).


A lepontozás pedig nekem is megy, csak mellé még érvelni is tudok. Kaptad is a mínuszt.

2014. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is AMD-m van, mióta összeraktam a gépet, bővítést leszámítva csak portalanítani szedtem szét. Ennyit a szervizigényről. Intellel is ugyanez van. A gyári hűtője kicsit zajos, de évek óta megy (most épp egy Intel procit hűtök a ventilátorával) és nem úgy néz ki, mint ami meg akar dögleni.
2014. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!