Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az miért van hogy facebookozás...

Az miért van hogy facebookozás mellett 55 fokos a procim? (AMD Athlon 64 X2 5200+ 2.6GHz AM2)

Figyelt kérdés
Ki lett takarítva,frissen van pasztázva,gyári AMD hűtés,be lett olajozva a ventilátor,nem hangos,2900rpm-el forog általában.
2014. febr. 25. 11:13
1 2
 11/20 soccerway ***** válasza:
Jelenleg intelem van, előtte athlon64 X2 4400+ volt kb. 5 évig, megfelelő hűtés és néha portalanítás, nem volt vele gond, ennyit az AMD lehúzásáról. Az tény hogy melegebb pár fokkal, de ebből gond nincs.
2014. febr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
31%

Szar az amd.

Intel a király.

2014. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Vajon egy 8cm-es táp ventilátor jobban fogja hűteni mint egy gyári AMD-s?
2014. febr. 27. 09:56
 14/20 anonim ***** válasza:
43%

Nekem is AMD-m van, és 2009óta úgy széthajtom, hogy nem szégyenlem, és semmi baja. :)


Azaz állítás, hogy az "AMD szar", akkor ennyi erővel lehet az Intel is szar. Aki azt hajtogatja, hogy ő életében nem fog venni, AMD-t, akkor ne is vegye meg.


Az viszont igaz, hogy: Intel nagyon is jó szerver processzorok terén.


Én személy szerint undorítónak tartok olyat, hogy valaki a saját meggyőződését ráerőlteti a másikra, hogy "Az szar, neved meg". Miért is ne?


Nekem is volt rá példa (nem proci téren), hogy vettem egy vinyót és behalt. Le is cseréltem garisan. DE ez nem azt jelenti, hogy mind rossz abból a márkából. Csupán gyári hibás volt. Erre van a garancia...

2014. febr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
19%

11:10, oké, akkor jöjjenek a pőre tények. 2008 előtt végig Intel gépeim voltak, természetesen azok is meghibásodtak időnként, viszont közel sem olyan frekventált gyakorisággal. Aztán 2008-ban megvettem az akkori létező legmodernebb AMD-gépet (mindennel együtt 400+ ezer forint volt), és egészen mái napig iszonyú sok bajjal kellett a szervizbe vinnem, csoda hogy forgóajtót nem szereltek a szaküzletre. Az összes eddigi Inteles gépem EGYÜTTVÉVE nem volt olyan szervizigényes, mint ez. És nem ilyen 50 ezres használt fos, hanem 400 ezres csúcsmasina...


Igen, szóval ha egy 400 rugós gép ilyeneket művel cirka 4 éve, el lehet gondolkozni azon, az alacsonyabb árkategóriás AMD-k vajon hogyan s mit produkálhatnak. Úgyhogy van mire alapoznom azt a kijelentést hogy "az AMD szar", vastagon van mire. Soha többet AMD, ez 100%.


A lepontozgatás pedig nekem is megy :) 3-0 a javamra.

2014. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%
Csak azért, mert vettél egy drága gépet, de nem értesz hozzá, még nem a gyártó a hülye.
2014. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16%

Azért mert az AMD egy kalap szar. Egy időbe nekem is az volt, annyit költöttem szervizre, hogy az árából 2 Intel-gép is kitelt volna. Harmadjára vettem is egyet.

Az AMD egy hordó fos.

A fanboyok pedig kapták tőlem is a mínuszt ahogy érdemlik

2017. jún. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
18%

egyszer volt AMD-m, soha többet nem kérek belőle! Minden évben cágolni kellett a szervizbe mert annyi baja volt.


a slusszpoén az hogy ráadásul ez egy fullos AMD volt, a létező legjobb, és így is menetrend szerűen tönkrementek benne a dolgok.


mióta Intelem van, NEGYED ennyi baj nincs vele!!! nem is mertem kiszámolni, mennyit költöttem annak a határ szar roncsnak a javítására, mert infarktust is kapnék szerintem.


az AMD fanboy idiótáknak meg én is nyomtam mínuszt.

2018. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
9%

Az AMD mikor volt jó?

Egy szar klóngyártó az Intel farvizén...

2018. aug. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
#2-nek. Az AMD processzorok nem szarok... Főleg nem most...
2018. nov. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!