Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől "Cicereg" a proci?

Mitől "Cicereg" a proci?

Figyelt kérdés
Feltűnt, hogy cicereg a proci gyári beállításokon, de ha a CPU energia ellátást le veszem 92%-ra(1400-3600MHZ) akkor nem, ha vissza rakom 100%(1400-3900MHZ) újból cicereg amit a kurzor mozgása is befolyásol pl.: ha új lapot nyitok meg a böngészőbe amíg nem tölti be nem cicereg de amint be tölti újra, és ha mozgatom a kurzort akadozva jön elő a hang.Nem melegszik fel egy fullos cooler master tűtő van rajta 2x12CM-es ventivel egy Coler Master b500 látja el a gépet egy sapphire r9 270X oc 4GB GDDR5ös van benne egy asus alaplap és amd fx 6350 UNLOCK processzor, érdekelne, hogy meg oldható-e az, hogy max ellátáson se ciceregjen és ha nem akkor ez károsít-e valamit ?Ha káros akkor 92%-on is káros-e? Vadi új a gép elejétől kezdve csinálja betelefonáltam a boltba azt mondták táp lehet (de mondtam nekik, hogy nem) és leráztak azzal, hogy mivel cooler master nem kell aggódnom nem lesz baj :D ötleteket várok a zöld pacsi megy minden hasznos válaszra :D
2014. febr. 25. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Proci nem szokott hangot adni, inkább a rajta lévő hűtőventi. Gondolom terhelésnél annak a fordulata is változik, és egy adott fordulatszámon adja a hangot.
2014. febr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha le fogom a 2 ventit akkor is adja :\
2014. febr. 25. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a ram cicereg?
2014. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem db-el mérővel néztem meg :) a proci bal oldalán (a kimenetek felöli olda) cicereg :D
2014. febr. 25. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!