Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo Ideapad G500 vagy Z510...

Lenovo Ideapad G500 vagy Z510 mekkora a különbség (a linkelt oldalak specifikációi alapján)? Megéri a tízezres árkülönbséget, vagy a Z510 rossz ár/érték arányú?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


E között a kettő között vacillálok, a Z510-es jobban tetszene, de mintha a proci és a videókártya a másikban jobb lenne? Sajna nem értek hozzá annyira.

A legjobb megoldást keresem, mert elég hosszútávra szólna a gép.


(Játszani nem szoktam, viszont időnként videót és fényképet szerkesztek amatőr szinten.)


Nagyon-nagyon hálás lennék minden segítségért, tudom hogy ezek csak árnyalatni különbségek, de ha már ennyi pénzt kiad érte az ember......



2014. febr. 26. 20:09
 1/3 doni1201 ***** válasza:

Én (is) a Z510-est választanám. Az árkülönbség a prémium kivitelezésből, minőségből fakad: design, fém borítások, kifinomultabb touchpad, egyéb extrák, mint HD kamera, dupla stereo mikrofon és gondolom pár + szoftveres megoldás is van.

A videokártya is jobb a Z510-ben, ami még jól jöhet. Igaz, a processzor kicsivel gyengébb a G500-asban lévő i3-nál, de nem sokkal (videoszerkesztéshez egyik sem túl erős, de alapszinten használhatók).

2014. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 doni1201 ***** válasza:

Tessék, itt van akciósan 139.900-ért:

[link]

2014. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, a Laptopszalont azóta én is megtaláltam. Köszönöm a választ, én magam is valami ilyesmire gondoltam. :) Azóta egyébként megtörtént a megrendelés, a z510-et választottam. :)
2014. febr. 28. 04:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!