Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP lézernyomtatóhoz milyen...

HP lézernyomtatóhoz milyen márkájú utángyártott toner ajánlotok? Mikre kell figyelni vásárláskor?

Figyelt kérdés
Van egy HP Laserjet P1102 gépem otthon. Utángyártott tonert szeretnék bele. Melyik márkát javasoljátok? Mikre kell figyelnem, ha veszek egyet? Arra gondoltam, hogy e-bayről rendelek egyet. Ha a leírás szerint jó a gépembe, akkor tutira illeni fog bele? Attól tartok, hogy jól átvernek. Milyen márkát ajánlotok HP nyomtatókba?

2014. febr. 26. 20:17
 1/3 Mr. V. ***** válasza:

Az utángyártottak többsége nem utángyártott, hanem eredeti újratöltve vagy annyira utángyártott, hogy a toneren található chip nem képes tájékoztatni rendesen a telítettségről.

Az utángyártott/töltött tonerek minősége észrevehetően rosszabb az eredetinél! (a fekete helyett szürke, esetenként foltozza a papírt, vagy szimplán szóródik belőle a festékpor) Sok esetben míg az eredeti toner 3000 lapot képes nyomtatni, addig a gagyi mindössze 1000 után már csíkosodik, kihagy.

Szóval márkát meg azért keresel hiába, mert nem márka egyik se... egy trabant árából nem tudsz mercit szerezni.

2014. febr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nos, a sajátomban kellemesen csalódtam, mert most is utángyártott van benne és ugyanazt tudja, mint az eredeti - az ára pedig kb. fele volt.
2014. ápr. 5. 19:32
 3/3 anonim válasza:
Az utángyártott toner is jó minőségű, persze gyártótól függ. amit én használok 85a-s toner kiváló. 5500 ért rendelem. mondjuk annyiszor rendeltem h már 5000 ért kapom.
2014. máj. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!