Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Linksys router márkában...

Linksys router márkában megegyező táppal, de a feszültség eltér, kipróbálhatom?

Figyelt kérdés

Üdv!


Van egy Linksys WRT54GC V3 routerem.

[link]


Volt nekem egy ugyan ilyen csak eltérő verziószámban, ami eltört, meg van a tápja, vettem egyet most használtan 500 forintért, mivel nem volt hozzá táp kábel, ezért gondoltam az enyém úgy is jó lesz, de most interneten azt találtam, hogy 3.3V 2A -igényel ez a router, ami nekem van meg 5V 1A

pedig egy ugyan ilyen csak v1 vagy v2 -es routeré volt.


Kérdés, én ezt el fogom rontani, ha bedugom? Nem vagyok nagy szaki, a szoftver az én pályám. :)


Köszönöm előre is a válaszokat!


Üdv!


2014. márc. 2. 10:50
 1/4 tamasoft ***** válasza:
Ne használd vele, csak a megfelelő táppal szabad, mert tönkre megy.
2014. márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hogy tudnám megoldani, hogy még ma jó legyen? Vagyis van itthon abszolút minden féle kapacitor, forrasztóm, cin minden van. van olyan ami 12V és 2A -arra ha megfelelő mennyiségű kondit kötnék, akkor kompatibilissé lehet tenni?


Egyébként ezt is találtam [link] itt az áll, hogy 5V 1A -es :/ De eddigi kereséseim eredménye biztosra állította, hogy 3,3V 2A


Üdv!

2014. márc. 2. 11:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Bedugtam, de csak ciripel :(
2014. márc. 2. 11:05
 4/4 A kérdező kommentje:

Teljesen megegyezik a táp a szabvány tápjával, de nem jó feszültséget ad le, régen is ez lehetett a ludas. Most akkor én meg tudnám oldani, hogy usbről mennyen? 5V az megfelel, de az usb az csak 0.5A ad le, attól még nem történhet baj? Azt hallottam hogy 1A -ig lehet emelni az usb áramerősségét, hogyan?


Köszönöm szépen előre is!


Üdv! Joci.

2014. márc. 2. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!