Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » DayZ Standalone config?

DayZ Standalone config?

Figyelt kérdés
Össze tudnátok állítani a legolcsóbb konfigurációt (azért ne legyen minőségtelen), ami elviszi a Standalonet kb. közepes grafikai beállításon lagg nélkül?
2014. márc. 2. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajtos répa!

Egyébként vanami ár legyen mert össze rakok 1et 500k-ért, és azt veszed meg?

2014. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Legolcsóbb. Ezt a kérdést azért írtam ki, hogy tudjam kb mennyit kell rászánnom.
2014. márc. 2. 14:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez fordítva van, te döntöd el, hogy mennyit szánsz rá. Ha csak egy 400 ezres gép vinné el, akkor annyit szánnál rá?
2014. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mivel tudom, hogy nem csak egy 400 ezres gép vinné el, ezért nem annyit szánok rá. 200 euróból megoldható?
2014. márc. 2. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
200€? Vagyis 60.000 Ft? Abol olyan gépet összerakok neked amin a Cs 1.6 és a Red Alert 2 elfut fullon!
2014. márc. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor legyen 300 vagy kicsivel több. tényleg nem vagyok otthon a témában, és AZÉRT írtam ki a kérdést, hogy tudjam mennyit kell rászánnom egy új gépre.
2014. márc. 3. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!