Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma (többi...

Mi lehet a probléma (többi lent) Help?

Figyelt kérdés

Szóval mikor bebootol a win 7 64bit akkor megy a monitoron viszont nem látom a logot ,hogy töltene csak akkor jelenik meg a monitoron a kép mikor már az asztalon vagyok.

Mikor meg akarom nyitni a biost akkor sem jelenik meg a kep (A MONITOR MINDIG BE VAN KAPCSOLVA)Ill.Csak az intel i5 4670k garfikus vga jat észleli a gtx 770et nem.Mit csináljak ilyenkor?

Gépem: Gigabyte h87

i5 4670k (nem tuningolom azert vettem h s lapot)

8gb ram 1660mhz

corsair 650w os tap

1tb hdd

gtx 770

sharkoon bulldozer (legújabb széria)Fekete Zöld)

Monitor:SAMSUNG SyncMaster S19B150


Itt van néhány kép:

1.KÉP be van dugva: (nincs kép)

[link]

2.kép kihúztam,hogy lássátok:

[link]

3.kép:

[link]

4.kép:

[link]

5.kép:

[link]


Köszi,hogy helpeltek és ha kell még venni valamit akkor küldjétek el a linkjét csak annyi a lényeg hogy ne az intelnek a vga jat hanem a gtx770et érzékelje.Köszönöm nektek előre is.



2014. márc. 2. 16:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Itt az összes képen az látszik, hogy mindig az alaplapra integrált vga csatlakozóba dugod a monitort.

Miért nem a GTX770-be dugod?

2014. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Annak hol van a bedugoja??
2014. márc. 2. 17:28
 3/12 anonim ***** válasza:

Ó istenem.

mindjárt a képek megnézésekor láttam, hogy d-sub 15 tűs vga csatlakozót használsz a monitorhoz

[link]

De neked a GTX 770-en nincs ilyen aljzat. Azon DVI csatlakozó van, ezért kell egy átalakító. Úgy hívják D-sub - DVI átalakító és így néz ki:

[link]

2014. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ha veszek egy ilyet akkor csak ezzel a d sub átalakítóval ugyanoda dugom ahol volt?
2014. márc. 2. 17:38
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem ,nem oda!

Azok a csatlakozók amik abban a nagy ezüst színű keretben vannak ( egér, billentyűzet, 6db. USB, hálózati kábel csatlakozó, audio kábelek csatlakozói )azok mind-mind az alaplapra ráforrasztott csatlakozók.

Neked a GTX 770 kártyádról jövő csatlakozó kell. Abba kell beledugni az átalakítót és utána a monitort. Az a DVI csatlakozó lejjebb található a számítógépházad hátulján.

Így néz ki hátulról a csupasz teljesen üres alaplapod összes csatlakozója:

[link]

Ezek közül egyikbe se dugd a monitorod.


Viszont így néz ki egy csupasz alaplap amibe bele van dugva egy videokártya:

[link]

Na ebbe a kártyába kell beledugnod az átalakítót és a monitort


Látod és érted a különbséget?

2014. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

bocsi de hul+e vok.Akkor a masodik kepen amit kuldtel a kekbe vagy a feherbe dugjam be miutan megvettem az atalakitot

vagy itt melyikbe?

[link]


bocsi és köszi mégegyszer

2014. márc. 2. 18:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyik de se! A feketébe, ami lejjeb van.
2014. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na végre egy kép amin látszik a teljes hátulja a gépednek.


Nézz csak le a nagy ezüst keretben levő alaplapi csatlakozók alá. Ugye látható hogy ott van vízszintesen 2 darab DVI egymás alatt és még kettő darab Display port.


E közül a kettő DVI csatlakozó közül valamelyikbe kell dugni az átalakítót, utána a monitort.

2014. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most komolyan , kicsit én sem hiszem el kedves kérdező. Ne vedd sértésnek. De alig hiszem el, hogy van egy egész komoly számítógéped amiben van egy 60.000 Forintos processzor és egy 90.000 Ft-os videokártya és ennyire nem értesz hozzá, hogy nem tudod megkülönböztetni melyik az integrált videokártya kimenete (függőlegesen álló) és melyik a PCI-e foglalatba helyezett , diszkrét, kártya alakú, direkt játékra való videokártya és annak kimenete (vízszintesen)
2014. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Koszi mindenknek ment a zold kez.Akkor ez jo lesz igaz? [link]

Ha ez nem jo akkor kuldenetek egy linket ahonnan megvehetem ea jo.koszi megegyszer

2014. márc. 2. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!