Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma (többi...

Mi lehet a probléma (többi lent) Help?

Figyelt kérdés

Szóval mikor bebootol a win 7 64bit akkor megy a monitoron viszont nem látom a logot ,hogy töltene csak akkor jelenik meg a monitoron a kép mikor már az asztalon vagyok.

Mikor meg akarom nyitni a biost akkor sem jelenik meg a kep (A MONITOR MINDIG BE VAN KAPCSOLVA)Ill.Csak az intel i5 4670k garfikus vga jat észleli a gtx 770et nem.Mit csináljak ilyenkor?

Gépem: Gigabyte h87

i5 4670k (nem tuningolom azert vettem h s lapot)

8gb ram 1660mhz

corsair 650w os tap

1tb hdd

gtx 770

sharkoon bulldozer (legújabb széria)Fekete Zöld)

Monitor:SAMSUNG SyncMaster S19B150


Itt van néhány kép:

1.KÉP be van dugva: (nincs kép)

[link]

2.kép kihúztam,hogy lássátok:

[link]

3.kép:

[link]

4.kép:

[link]

5.kép:

[link]


Köszi,hogy helpeltek és ha kell még venni valamit akkor küldjétek el a linkjét csak annyi a lényeg hogy ne az intelnek a vga jat hanem a gtx770et érzékelje.Köszönöm nektek előre is.



2014. márc. 2. 16:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen, jó lesz.

De egy 450Ft-os csatlakozót én nem rendelnék meg 1800Ft-os postaköltséggel, hanem lemennék a sarki számítástechnikai boltba és ott vennék egyet...

2014. márc. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem is ott veszem meg csak megkerdeztem hogy jo e :D
2014. márc. 3. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!