Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen USB hub-ot lenne...

Milyen USB hub-ot lenne érdemes venni, ha külső winchester-eket szeretnék rájuk kötni, cél a megbízhatóság, valamint hogy a diagnosztikai programok felismerjék a winchester-eket? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Olyan USB hub-ot szeretnék venni, amely stabilan működik (nem értek ezekhez), adatok másolgatása közben sem történhet semmi az adatokkal, úgy értem bármiféle CRC hiba - amennyiben ezek az eszközök helytelen működésükből adódóan okozhatnak ilyet - valamint szeretném, ha a merevlemez diagnosztikai programok (pl. S.M.A.R.T. ellenőrző programok) felismernék az USB hub-ra kötött merevlemezt...

HDD Sentinel FAQ-ban olvastam (azt hiszem), hogy egyes USB hub-ok okozhatnak olyat, hogy nem ismeri fel a merevlemezt a program...

4 vagy több portos hub kellene.

Ha nem probléma, hivatkozással link-eljétek be az adott terméket, de persze pontos típus és altípus is megfelelő..

Ha még szkennert is rádugok az egyik portra, az semmi problémát nem fog okozni?



2014. márc. 2. 20:38
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Nem sokban különböznek, a lényeg, hogy jó minőségű legyen. Mivel a külső merevlemezek a működésükhöz szükséges áramot az USB portból veszik fel így erősen ajánlott aktív HUB -ot venni.
2014. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ.

Ajánlasz egyet, vagy többet, amely szerinted nagyon megbízható?

2014. márc. 2. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!