Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Winchesternél a teljesítményt...

Winchesternél a teljesítményt hogy lehet javítani?

Figyelt kérdés
vettem egy winchestert, és mikor megnéztem a hard disc sentinel-el vétel elött 97% volt a teljesítmény, mikor haza értem vele, már csak 67% .. miért lehetett? pedig csak újra raktam a rendszert. kondíció 97% 2 hibás szektorral.

2014. márc. 1. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Merevlemez töredezettségmentesítése


- O&O Defrag

2014. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 2 hibás szektor az oka. Használtan sosem szabad HDD-t, SSD-t venni.

Illetve lehet az is, hogy ahol előzőleg nézted, gyorsabb interfészen ült.


De a 2 hibás szektor az fog még több lenni. Én a helyedben meg sem vettem volna így.

2014. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azóta helyre jött.. az ide kábellel volt probléma. de kerreg is picit annak mi lehet az oka?
2014. márc. 1. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt nem említetted, hogy PATA-s HDD-ről van szó. Így érthető miért nem 100% a performance.


Semmi különleges oka nincs a kattogásnak. Az PATA-s HDD-k még nem tartalmaznak olyan megoldásokat (még az újak sem), amitől halk tudna lenni. Az új, SATA-s HDD-k esetén vannak olyan műanyag lábak a fejnél, amik elnyelik az ütődés hangját. Persze ezek kopnak, és így idővel hangosodik, de még az sem jelent gondot.


#2-es voltam.

2014. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2014. márc. 2. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!