Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Velemenyt kerek, erröl: MSI...

Seshoumaru kérdése:

Velemenyt kerek, erröl: MSI VR 610X?

Figyelt kérdés
Egy munkatarsam el szeretne nekem adni, de nem tudok rola semmit, ö abszolut nem ert hozza,tehat en sem tudok pontos ertekeket adni,hogy milyen,a gép, az szerintetek gondolt árra lennék kiváncsi, és ha van valakinek tapasztalata, egyébb info annyi talán hogy fel sem tudja kapcsolni, valami belsö gnd lessz vele ugyhogy költeni kell rá az tuti. szerintetek?
2014. márc. 5. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szepen, esetleg akinek van tanacsa, ill tapasztalata.
2014. márc. 5. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:
NE!!!!!!! Én újonnan vettem és nagyon megbántam. Zajos, ráadásul nagyon könnyen kopik a festése és ronda lesz. A dvd író 3x sebesség fölé nem megy és a tekarólap speciális alakja miatt nem cserélhető, vagy ha másfajtát teszel bele, hülyén néz ki. Emellett egyetlen egy szervíz hajlandó javítani, a székesfehérvári Albacomp, alkatrészt viszont szinte lehetetlen találni hozzá, csak külföldről és horror áron. a 4db USB-ből kettő hajlandó valójában USB2.0-ként működni, a billentyűzeten az Í betű a jobb alsó sarokban van, amilyet eddig még soha nem láttam más gépnél. Ha pozitívat is kell írnom róla... legalább nem robbant fel a kezemben.
2014. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én billemnél is lent van az Í a sarokban. (asztali pc)
2014. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaaaaa

Nekem a balon van sorry. :)

2014. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok és hogy egy kicsit még pontosítsam magam: Magyarországon nincs MSI szervíz illetve márkaképviselet, a márkaszervizelést illetve gariztatást a székesfehérvári Albacomp végzi. Természetesen garancián kívül, ami ennél a gépnél már nem is lehet érvényes, bárhol hajlandóak lennének javítani, de a fent említett okok miatt nem tudnak hozzá alkatrészt vásárolni, kizárólag a fehérváriak tudnak bármit beszerezni, ők mondjuk nagyon rendesek, nekem fél éves korában meghibásodott a ventillátor, otthon kiszereltem de nem volt javítható, ki is dobtam, úgy vittem be nekik, ráadásul a garancia matricát is föltéptem, mégis ingyen cserélték. Halkabb mondjuk nem lett, de legalább működött. Kb 2 éve eltört a hátlapja, pedig vigyáztam rá, sima anyagfáradás volt, a hátlapba öntött anyák, amik a kijelzőt fogták a zsanérokhoz, kiszakadtak a műanyagból. Bejártam egy csomó üzletet, írtam egy rakás webáruháznak, mindenhonnan negatív választ + az MSI szidását kaptam, amiért nem foglalkoznak Magyarországgal. Végül franciaországban találtam hátlapot, azt is eltérő színben, postával 25000Ft lett volna. Ezért inkább kiszereltem az alaplapot, bebarkácsoltam egy asztali házba és azóta is a szüleimnél szolgál kisteljesítményű nezető asztali gépként.
2014. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösi sokat segitettel.
2014. márc. 6. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!