Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Néhány kérdés a Bitcoin...

Néhány kérdés a Bitcoin bányászatról?

Figyelt kérdés

Lenne néhány kérdésem hozzátok.


1,Szóval vennék kettő bányászgépet (feather coin ,dog coin)bányászására.Szerintetek megéri manapság ilyenbe belekezdeni?

2,Összeraknátok kettő számitógépet feather dog coin bányászására?Össz 500K lenne rá.

3,Amiket összeraktatok mennyi áramot fogyasztana egy hónapban (ha lehet árat is írjatok)

4.Jó internetkapcsolat szükséges hozzá?


Köszi a válaszokat és remélem meg tudjátok mondani hogy megéri e ill. lenne belőle e egy pici profitom...


2014. márc. 5. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem már nem érdemes.

Túlságosan is elterjedt és már nagyon sokan rámentek a bányászatra.

Havonta MAX 4-5K-val dobja meg a villanyszámlád.( pontos összeghez kell a fogyasztása is)

2014. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Én csinálom nekem a megtérült, de tegyük hozzá hogy májusba kezdtem azóta sok dolog történt.


2. 500ezerből 1 gépet tudsz venni 2 erős kártyával kb 1500kh/s-et tudnál kihozni de persze ehhez érteni kell ahhoz hogy megértsd ahhoz meg rengeteget olvasnod (angolul főleg) az 1500kh/s-el kitudod számolni mennyit keresel egy nap bármely altcoinnal itt egy link ( [link] )


3. én áramszámlát nem tudok mondani 10-15ezer ft-ra tippelek.


4.jó internet kapcsolat? hát a lényeg hogy legyen annyira erős a jel hogy ne dobáljon le óránként, de ilyen letöltési/feltöltési sebesség nem számít.


Összességében azt tudom neked mondani hogy akkor vágj bele ha tudsz angolul, szeretsz sokat olvasni, jó a szövegértésed van türelmed, és ha meggondolnád magad akkor tudd eladni a bányászgéped alkatrészeit jó áron.

2014. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!