Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik CPU hűtőt vegyem meg a...

Melyik CPU hűtőt vegyem meg a AMD A10 5800K procihoz?

Figyelt kérdés

Gyárit lecserélném mert nagyon gyenge.

Kettő hűtőt néztem ki, és mind a kettőt ajánlották de nem tudok dönteni hogy melyiket válasszam.


1. Cooler Master Hyper 103

2. Arctic Freezer 7 Pro Rev 2


Alaplapom: Asrock FM2A55M-HD+



2014. márc. 6. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:

cooler master-t


az articról azt olvastam, hogy nem fedi be teljesen a proci felszínét, tehát a széléről közvetlen nem tudja elvezetni a hőt

2014. márc. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

"az articról azt olvastam, hogy nem fedi be teljesen a proci felszínét"


A gyáriak mind ilyenek, ha megfigyeled. Pl. az Intel csak a közepét fedi kör alakban, a AMD -nek valamivel jobb a fedése, de ott is lelóg egy picit.


A kérdésre válaszolva én is a Cooler Master -t választanám. Sokkal robusztusabb, ezáltal a hőleadó felület is nagyobb, már csak ebből is lehet következtetni a nagyobb hűtési teljesítményre.

2014. márc. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2 jogos amit mondasz, igaz még soha nem néztem a gyári hűtő hogy fedi a procit, mivel az gyárilag "hozzá" van.


De ha már vesz egyet, akkor már olyat vegyen ami nem csak a "közepét" hűti

2014. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5700-as procim van és elég a gyári hűtő. Van még a házban 1db 12es és 2db 9-es, nem tudom hogy neked miért gyenge a gyári.
2014. márc. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miert lenne gyenge a gyari huto? Nem ertem ilyen lepkefing porcikra minek extra hutes, foleg ha meg huzva sincsenek, es nem a hangjaval van gond...
2014. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BM-Striker ***** válasza:

Az A10 nem lepkefing, és gyári nrm gyenge, csak hangos, viszint tiningra mér nem jó.


A kettő közül a 103-at vedd.

2014. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tuningolni akarná nem 55ös lap lenne alatta szerintem.
2014. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!