Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bonyolult összeszerelni egy...

Bonyolult összeszerelni egy számítógépet?

Figyelt kérdés

Úgy értem, megveszem az alkatrészeket, aztán magamnak szerelném össze.

Az alaplap részeivel meg az alkatrészekkel tisztában vagyok, mi hova kerül, de inkább a kábelezés miatt aggódom kicsit. Ventik, házhoz tartozó csatlakozók bekötése, amiben nem vagyok biztos. Adnak kézikönyvet hozzájuk, hogy mit hova kell dugdosni?


2014. márc. 6. 08:27
 1/5 csacsi2 ***** válasza:
100%
Alaplap leírásában kell legyen, ha nem adnak (ők) akkor keress rá a neten. Csatlakozók szabványosak, így nagy baj nem lesz maximum ha nem jó helyre kötöd pl a proc. ventillátort akkor 100% -on fog pörögni, azaz nem lesz szabályozható.
2014. márc. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A front panel bekötéséhez, adnak útmutatót, azaz kis könyvet az alaplaphoz.

A hűtő ventit se lehet nagyon eltéveszteni, mert a proci mellet lesz a csatlakozója és 'CPU FAN' felirat is lehet mellette.

A legbonyolultabb az egész összeszerelésben a power, a reset és ledeinek bekötése.

2014. márc. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagy odatekintést igénylő feladat belefoglaltatik a megfelelő operációs rendszer is és ezenkívül a megfelelő meghajtó driverek féltelepítése
2014. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gugu Gabor ***** válasza:

Ha először csinálsz ilyet, akkor szerintem kérj meg egy ismerőst/barátot aki BIZTOSAN!!! otthon van a témában és rakjátok össze együtt.

Egyébként fent jól írták a user manualokban elvileg minden le van írva.

2014. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gugu Gabor ***** válasza:

Nem nagy ördöngősség.

Ha először csinálsz ilyet, akkor szerintem kérj meg egy ismerőst/barátot aki BIZTOSAN!!! otthon van a témában és rakjátok össze együtt.

Egyébként fent jól írták a user manualokban elvileg minden le van írva.

2014. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!