Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megfelelően...

Szerintetek megfelelően mutatja a gépem a hőfokot?

Figyelt kérdés

Kicsit alacsonynak tartom ezt a hőfokot de 2 programmal is mértem és ugyan ezt az értékeket kaptam (speed fan, everest) A gépem konfigja: AMD athlon II x4 760k 3,8 ghz, ez az alapjárati hőfok. A gépház oldalán van egy arctic f12 pro hűtőventi a szobámban pedig 20 fok. A processzoron gyári hűtő és a hűtőn lévő gyári pasztát használom vele! A gépházban nagyon jól mozog a levegő. Bekapcsolás utáni alapjárat!

itt a link a hőfokokról:

[link]



2014. márc. 7. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Hááát... Ez elég alacsony.

Prime95/Aida64 terhelése alatt mennyi? Próbáld ki! Ha úgy is nagyon alacsony, vedd le a gép oldalát, és nyúlj be, ha melegebbet érzel mint amit ír akkor valami rossz, ha nem, örülj neki.

2014. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tegnap direkt ezt néztem hogy a proci hűtőborda milyen meleg de csak kellemesen langyos volt :)
2014. márc. 7. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor örülj. :)
2014. márc. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 levis56 ***** válasza:

Teljesen jók a hőfokok,AMD APU nekem CPU 6-8 fokon volt alapon,a mostani intel pedig ezt adja.

[link]

2014. márc. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!