Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs telepités után hang?

Zsuzsanna74 kérdése:

Miért nincs telepités után hang?

Figyelt kérdés
Sziasztok SOS kellene segítség.Telepítettem a gépem de azt irja ismeretlen eszkőz a multi média audio vezérlőre.A hangkártya már telepítve lett eddig csak fizetős oldalakat találtam Hogyan tudnám megcsinálni hogy legyen hang agépen????amit tudni kell az alaplap Asus A7V133.a proci AMD athlon/tm/proceszor 1ghz.kaptam a multkor választ de nem mentem vele sokra mert mint emlittetem fizetős és ojan progit kell leveni ami vizsgálja agépet de nekem nem az kell.A SEGÍTSÉGET KÖSZÖNÖM:
2014. márc. 8. 09:24
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

A hivatalos oldal sosem fizetős.

[link]


Kiválasztod az operációs rendszert. letöltöd a drivereket, telepíted, majd örülsz.

Nyilván ez az alaplap elég régi, így a Windows XP a legújabb operációs rendszer amit még támogat hivatalosan. Ha annál újabbat telepítettél, azt csak saját felelősére használd.

2014. márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.a globálon 1 dbvan azt leszedtem kibontottam de semmi hogyan tovább?
2014. márc. 8. 10:14
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
Windows XP -d van?
2014. márc. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen.servpak 3.professonal 2002verzio
2014. márc. 8. 10:22
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

Nem minden driverbe van a telepítéshez szükséges exe fájl.

Ilyet az eszközkezelő segítségével kell telepíteni.


Start --> Futtatás.. A megjelenő ablakba beírod: devmgmt.msc

Majd OK -t nyomsz. Ennek hatására megjelenik az eszközkezelő.

Megkeresed a hangkártyádat. Elég hangzatos neve lesz, pl Audio Device. A lényeg hogy sárga kérdőjel vagy felkiáltó jel lesz az ikonjába.

Kijelölöd egy kattintással, majd Művelet (menü) --> Illesztőprogram frissítése..

A Windows Update -es kérdésre nemmel válaszolsz.

Majd tovább haladva a haladó telepítést választod (telepítsen listából vagy adott helyről).

Tovább haladva a tallózás gombbal kitallózod azt a mappát, ahova a letöltött drivert kicsomagoltad előzőleg.

Tovább.. A többi már adja magát.

2014. márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm sikerült:)
2014. márc. 8. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!