Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a nyomtat...

Miért nem ismeri fel a nyomtatóm a patronokat? EPSON Stylus SX218 Series

Figyelt kérdés

Van egy Epson Stylus SX218 Series típusú nyomtatóm.

Letöltöttem a driverjét, fel is telepítettem.

És látszik is, hogy a gép felismerte, eddig minden oké csak az a gond, hogy nem tudok nyomtatni, mert nem ismeri fel a tintapatronokat.

A gép újratelepítése előtt viszont ugyanezeket a patronokat felismerte.

Mi lehet a gond?



2014. márc. 9. 17:17
 1/9 A kérdező kommentje:

Na meg is oldódott a probléma.

Kiszedtem a patronokat, felráztam, majd újra visszatettem őket.

Először azt írta ki, hogy a patronok nem kompatibilisek a nyomtatóval. Megnyomtam, hogy csere, újra beolvasta és aztán jó lett... :D

2014. márc. 9. 17:39
 2/9 A kérdező kommentje:

Úgy látszik mégsincs szerencsém.

Az előbb, mint írtam kiírta a patronokat.

De mikor ténylegesen nyomtatni akarok akkor ezt adja ki, hogy nem kompatibilis, pedig a gép újratelepítése előtt ilyen gond nem volt.

2014. márc. 9. 19:00
 3/9 A kérdező kommentje:
Viszont, ha megnyomom, hogy állj, akkor újra kiírja, a festékszinteket, aztán magától eltűnik és ujra bejön az ablak, hogy nem is meri fel
2014. márc. 9. 19:01
 4/9 anonim válasza:

Eredeti,vagy utángyártott/átcímkézett patronok vannak benne?

Egyiket se ismeri fel,vagy van amelyiket felismeri?

2014. márc. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Eredeti mindegyik, bár a fekete patron egy kicsit máshogy néz ki, mint a többi. És ugye amikor kiírja, hogy nem ismeri fel őket akkor a feketénél van egy Piros X

Pedig ilyen gond még nem volt

2014. márc. 10. 18:19
 6/9 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén nem értek ezekhez.

És a fekete patronnak az oldalán van egy címke, amire rá van írva, hogy "Don't remove this"

Gondolom akkor az utántöltött...

2014. márc. 10. 18:21
 7/9 anonim válasza:
Akkor nagyon valószínű,hogy után töltött/gyártott.Nekem az SX210-ben úgy fogyott ki,hogy kiírta,hogy nem ismeri fel(Ez volt ráírva is,hogy ez jelenti az utángyártottaknál azt,hogy kifogyott).Szerintem próbáld új fekete patronnal,azzal mennie kellene.(Én utángyártottakkal használom az SX210-et,amennyibe kerül az eredeti azon a pénzen már új nyomtatót kapok :D )
2014. márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ! :)
2014. márc. 10. 20:38
 9/9 anonim válasza:
utángyártott patronnal sose telepítsd újra a nyomtatót vagy pedig állítsd le a kapcsolatot az epson online elérhetőségével.
2014. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!