Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segitseg? Valaki segiteni PC...

Segitseg? Valaki segiteni PC turboba?

Figyelt kérdés

Tehat van egy sz.r gepen, mar ugy 5 eves.


xbox-om van, csak Flight Simulator X meg csak aprobb jatekokat szeretnek jaszani(pl.star-wars), de eleg jo grafikan es gyorsan ha lehet. Monitor,eger,keyboard az van.


Ami kell:

GPU + CPU+4GB RAM(2x2)


Nem hiszem hogy kell alaplap, vagy kell? sztem az jo, nincs benne usb3 de nekem nem kell.


GPU-Ha lehet olyan GPU-t szeretnek ami nem kell kulon power supply-ba bekotni.


CPU- Csak is AMD lehet, mivel AMD-s az alaplap. Jolenne egy min 2.5ghz dual-core, de ha nincs ennyi penzert akkor gyengebb is jo..


az en power supply-om az van ra irva hogy 230 volt? az mit jelent? hogy 230WATT?? meg azt is kell vennem?

Ennyi, ja es persze az ar.


maximum: 53.999 ft.


Na ki mit tud mondani?

Egy eleg nehez kerdes tudom....



Hajra!!!!!!



2014. márc. 10. 10:51
 1/1 Lajos54 ***** válasza:

Csak úgy kiszúrtam kettőt a kérdésekből:

1. Azt alaposan meg kell nézni, hogy egy 5 éves alaplaphoz egyáltalán jó-e e mai processzor (foglalat, tápok stb.)

2. A 230 Volt a tápegységen a hálózati feszültséget jelöli (ami nálunk a szabvány), a Watt (vagy VA, vagyis "Voltamper") pedig a leadott teljesítményt. Tehát nem összekeverendő.


Általában egy ennyi idős gépet már nem nagyon éri meg bővítgetni, főleg, mivel a régebbi alkatrészek (memória például) majdnem mindig drágábbak.

2014. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!