Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Android 4.4.2-nél várható...

Android 4.4.2-nél várható újabb android?

Figyelt kérdés
Ügye most a 4.4.2 (kitkat) a legújabb android. Tudtok valamit hogy pl féléven belül jön egy újabb ? Vagy akärmit a következö verzioról ? Meglehet valahol nézni hogy meddig fogom még kapni a frissítéseket a telómra ? (nexus 4)

2014. márc. 11. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Honna kellene tudnunk? Szerinted ezt az oldalt az Android fejlesztői nézik? Sekni nem tudja biztosan, de valszínüleg lesz, de hogy mikor azr senki sem tudja.
2014. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Honnan kéne tudnom hogy nektek honnan kéne tudnotok xd ?? Bärki olvashat vagy hallhat bärhol bärmit. Mi van ma mindenkivel ??? Nem pontos dätumot kértem hanem tud-e bärki bärmit is róla, ha nem akkor nem. Azért mert te sem tudsz róla semmit nem kell kommentben kijelenteni..

,, amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted! " Akkor miért ne tehetnék fel ilyen kérdést itt ??

2014. márc. 11. 20:31
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
de ember senki sem tudja hogy mikorlesz meg csak nagyjabol sem. Szerintem ezt meg az Androind nal sem tudjak.
2014. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Lesz. 436 nap 14 óra 25 perc 54 másodperc múlva.
2014. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
ja es csak azert kommenteltem, hogy ne varj valaszt mert senki sem tudja a valszt. Olvasni a neten meg sok mindent lehet :) (pl. igy kereshetsz naponta 1000€ t!!! A facebook decemberben bezar stb.) szoval ha neten olvasol egy cikket attol meg nem biztos csak akkor biztos ha hivatalossan bejelentik ;)
2014. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Igen allitolag android L, de hogy mikorrA mely keszulekekre nemtom
2014. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Jófej:D ***** válasza:

Egyenlőre mindenki android L nek hívja, de lehet lion( nestle) lime pie, stb.


Valószínüleg fél éven belül jön.

2014. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen már én is tudok róla de köszi :) Az előző kommentelőnek pedig üzenem hogy nézze meg az utolsó 2 kommentet mert az normális válasz ! Nem úgy mint az övé..
2014. szept. 26. 16:17
 9/10 Jófej:D ***** válasza:
A pontos dátum november 1, ekkor kapják meg a nexus készülékek. Szerintem lesz nexus4-re.
2014. szept. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen valószínűleg lesz mert erős egy telefon és olvastam hvg-n vagy valahol hogy már tesztelik nexus4-en.
2014. szept. 26. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!