Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Lg32Ln4500-as tv-t...

Slywhilser kérdése:

Vettem egy Lg32Ln4500-as tv-t amin:Kétirányú Scart, Kompozit bemenet, Komponens bemenet (Y, Pb, Pr), Digitális audio kimenet (optikai), ilyen csatlakozók vannak. Van egy jack dugós hangfalszettem és azt tudom valahogy csatlakoztatni a tv-hez?

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 10:28
 1/7 Tengor ***** válasza:
[link] Ez szerint van rajta jack kimenet.
2014. márc. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

Ha nincs analóg audió kimenet akkor aktív átalakító kell.

Ez pedig alsó hangon egy tízes.

[link]

Ehhez már venned kell optikai SPDIF kábelt ami szintén nem olcsó, plusz egy RCA-->3,5" jack átalakító kábelt, aminek ára már eltörpül ezek mögött.

Összesen kb 13 eFt lesz a móka.

2014. márc. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szóval lehet jobban járok ha veszek egy digitális csatlakozós hangfal szetett, ugye? :D
2014. márc. 13. 10:51
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Amúgy meg ahogy Tegor mondja van analóg kimenet (JACK PACK (SIDE): Headphone Out (1))

Ez nem csak fejhallgatónak használhatod, hanem bármilyen analóg hang rendszert köthetsz rá.

2014. márc. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de nincs rajta jack kimenet :/
2014. márc. 13. 10:59
 6/7 A kérdező kommentje:
32ln5400 a tv típuisa csak elírtam
2014. márc. 13. 11:14
 7/7 P.O.C. ***** válasza:
Akkor marad az aktív átalakító vagy az egy új hangfalszett digitális bementettel.
2014. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!