Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szól egyre kevesebb...

Miért szól egyre kevesebb hangfal (win7)?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a win7-et, 5.1-es hangfalból 4 szólt (xp-n is csak 4). Meg is lepődtem, amikor írták, hogy win7-en valamiért csak 3 hangfal szól, de egy kis idővel később már nekem is csak 3 hangfalam szólt.

Most meg már csak 2 szól, és xp alatt is (bár ez nem biztos, nemsokára kipróbálom).

Nem valami új már a hangfal, 4-5 éves is lehet, de alig volt használva, 2-3 évig hozzá sem volt nyúlva.

Így nem hiszem, hogy magával a hangfallal lenne a baj, mi más okozhatta?


2009. dec. 15. 17:44
 1/4 A kérdező kommentje:

Most próbáltam, XP-n 4 hangfal is megy.

Akkor mivel lesz a baj?

2009. dec. 15. 19:10
 2/4 anonim ***** válasza:
talán el van álítva
2009. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ennyire hülye azért nem vagyok :)

Szerintem a driverrel lesz valami.

2009. dec. 15. 21:38
 4/4 anonim válasza:
Ha szimplán 2.0-ra állítod és csak a stereo kábelt dugod be akkor mindnek szólnia kellene, ebből rájöhetsz h a hangfalak rosszak-e. Nekem is 7-esem van, de nincs ilyen problémám, csak annyi mint xp alatt, ha win hangok mennek v zenét hallgatok akkor csak 3 hangfal szól, ezért 2.1-re állítom, így mind szól, ha pedig filmezek v játszok átrakom 5.1-re mert csak ott érvényesül ez. Jobbat nem tudok tanácsolni.
2009. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!