Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Abit IP35 Pro alaplapo...

Van egy Abit IP35 Pro alaplapom egy Core 2 Duo E6750-nel, ami 3,2ghz-en megy + 4GB DDR2 + HD5770 1GB VGA, érdemes lenne venni bele egy SSD-t?

Figyelt kérdés
2x500GB winyó van benne, amiből az egyik meghalt és úgy gondoltam, mivel soha nem használtam ki az 1 tera mennyiséget, hogy egy SSD-t vennék helyette, ami talán az általános felhasználó élményt javítaná ( netezés, windows bootolása stb. ). A kérdésem érdemes-e? Ja és még annyit, hogy HD5770, megy Crossfire-ben HD6770-nel?

2014. márc. 17. 19:50
 1/2 anti paladin ***** válasza:

Ha van pénzed ssd-re, miért ne. Persze a játékok nem lesznek gyorsabbak csak a betöltések.


A két kártya együtt tud dolgozni crossfire-ben de hogy mekkora lesz a teljesítménynövekedés, hogy megéri-e azt nem tudom.

2014. márc. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, amúgy csak World of Warcraft-tal játszom, de az utolsó kiegészítő óta, eléggé megnövekedett a gépigénye, de kábé mind1 nekem, nem fogok venni + 1 kártyát, inkább egy jófajta SSD-t, mert hétköznapi használatra többet nyüstölöm a gépet, mint játékra.
2014. márc. 18. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!