Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez károsítja a laptopomat?

Ez károsítja a laptopomat?

Figyelt kérdés
Sok játéknál 100%-on van a proci teljesítménye, és nagyon meleg levegőt fúj a laptop. Ez károsítsa, vagy nem?

2014. márc. 23. 15:50
 1/2 anonim válasza:

Előbb utóbb majd csak leég a proci :D

Amúgy szerintem nem károsítja én már 3 éve játszok laptopon és egyszer kinyírtam a videokártyát aztán a csávó azt mondta,hogy erre már nem érdemes pénzt kiadni,ezért vettem egy újat Windows 8 van rajta és már fél éve meg van.

2014. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 savanyújóska ***** válasza:
Hosszú távon nem biztos, hogy a legjobb, de ha amúgy nem fagy le, pár évig ellesz vele. Ha viszont sokat játszol így, ajánlott egy hűtőpad (pl. Cooler Master E1), az megoldja a problémát. (Nekem pl. nem olyan jó a hűtése, és van, amit elvinne, csak 20 perc után túlmelegszik, és lelövi magát.)
2014. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!