Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol található az alaplapon a...

Hol található az alaplapon a fejhallgató és a mikrofon bemenet?

Figyelt kérdés

Ilyen az alaplapom: [link]

Hátul három AUDIO jack aljzat található a hátsó hangszórók, az első hangszórók és a mély hangszóró számára. Viszont sehol az alaplapon nem találok fejhallgató és mikrofon bemenetet vagy csatlakozót.


2014. márc. 29. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
AUDIO---> piros: mikrofon, zöld: fejhallgató
2014. márc. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csacsi2 ***** válasza:

[link]

12. oldal


Line Out port (lime). 4-6-8 csatornán

This port connects to a headphone or a speaker. In the 4, 6 and 8-channel configurations, the function of this port becomes Front


Microphone port (pink) 2-4 csatornán

. This port connects to a microphone


röviden a zöld a mikrofon és fejhallgató.

2014. márc. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hypno ***** válasza:

Ha megnézed az alaplap kézikönyvét 1-12. oldal, akkor ki fog derülni, hogy a hátsó három jack közül a rózsaszín a mikrofoné 2 és 4 csatornás konfiguráció esetén.

Ha sokcsatornás hangot akarsz, akkor meg nem lesz mikrofon bemeneted, vagy az alaplapi HD audikimenetet (SPDIF_OUT) kell használnod. (Ez egy kis slotbővítő, amit az alaplaphoz kaptál.) Viszont akkor az erősítőn is lennie kell egy ilyen bemenetnek.

2014. márc. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hypno ***** válasza:
Ja igen, és zöld a fejhallgató
2014. márc. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csacsi2 ***** válasza:
igen én is elírtam csak már nem javítottam :)
2014. márc. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, eddig nem is figyeltem, hogy sztereo beállítás esetén más a jack aljak funkciója, mint akár kvadrofon, akár 5.1-es csatorna esetén.

Most nézem, hogy sztereo esetén van fejhallgató kimenet és mikrofon bemenet is, kvadrofon esetén csak mikrofon bemenet van, 5.1 esetén ilyen lehetőség nincs. Elmés megoldás.

2014. márc. 29. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!