Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen kormányt ajánlanátok...

Milyen kormányt ajánlanátok PC-hez? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Keret max. 30 000 Ft, de az már nagyon a plafon.. jobb lenne olcsóbban kihozni ha lehet.


mindegy, hogy új vagy használt. legyen usb-s, win7 kompatibilis, 900 fok, FFB, és ne csak 1-2 hétig működjön.. ami nem muszáj az a H váltó, kézifék és kuplung de nem baj ha esetleg van olyan amin az is van.


persze mivel ilyen ennyiért valszeg nincs, egy-két dologról lemondok ha muszáj..

ami nagyon fontos: win7 és FFB


2014. márc. 30. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, de gondolod ez nekem nem jutott eszembe? :) ebből nem tudom meg milyen kormányt ajánlanak mások, a leírás meg szinte ugyanaz egy 5 meg egy 40 ezer forintos kormánynál is
2014. márc. 30. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nagybátyámnak ilyen van, a kuplung nagyon jó, főleg szimulátoroknál.

2014. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi. ez egynek jó lehet, csak nem tetszik a váltója. egyébként a minőségéről tudnál írni? olvastam, hogy van akinek hangos, lóg a kormány, eltört a pedál.. stb
2014. márc. 31. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!