Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mik azok a PC Bolt Termékek...

Mik azok a PC Bolt Termékek amivel nyereséges tudok lenni forgalmas területen? 7000 Fős város, környéken 30 ezer emberre nincs 1 Pc bolt sem kis városok összessége

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

boltot nyitni ugy, hogy csak 'nyereseges' termekeket arulsz, elegge ostoba dolognak tunik...


javasolnam picit gondold at ezt az uzletnyitasos dolgot, ranezesre alapszinten sem vagy tisztaban a kereskedelemmel.

2014. ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm építő jellegű válaszodat de akkor megkérdezlek téged aki ezek szerint jártas vagy

pl Használt monitor használt gép használt laptop kelendő vagy hitelezem az új gépeket cetelemen keresztül tehát ha a használt gép megy akkor a használt gép a nyereséges ugye ?

2014. ápr. 1. 00:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Az étteremben sem a kaján van a haszon. Az ital, ami hozza a pénzt, annak senki sem nézi az árát, 2 dl üdítő simán 300 Ft, az étterem meg a litert vette 150ért. Ami húzótermék és sok megy belőle, arra kell a nagyobb árrés. Számítógépnél más a helyzet, ugyanis a célközönsége olyanokból áll, akik értenek a géphez, ergo rendelnek netről, ami csak kell. Nagyon jó árakkal kell bírni ahhoz egy kicsi bolt létére is, hogy versenyezni tudjon a nagy bp-i üzletekkel, illetve extra szolgáltatásokra is szükség van: javítás, szerelés, stb. ( a legnagyobb pénz ebben van)
2014. ápr. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a szervizelésre fektetném a hangsúlyt (ebben van pénz), illetve általad összerakott optimális konfigurációk forgalmazásába (mert sokan nem értenek hozzá, pistike bemegy apucival hogy vegyenek egy gépet amin megy a dirt vagy a crisys). Esetleg nagyobb termékpalettát is forgalmazhatsz alkatrészekből de csak rendelésre (ebben az esetben nem adhatod drágábban mint a pesti bolt+szállítási költség).
2014. ápr. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Megvenni és polcon tartani nem éri a hardvereket, mert most megveszed 60 -ért, fél év múlva 40 -et fog érni.

olyanokat éri csak meg tartani polcon, ami olcsóbb és viszonylag állandó ára van, és többet kell cserélni mint pl. alaplapot: egér, billentyűzet...

Amit még megéri pár darab szinten tartani, az a CD, DVD.

És pár darabot érdemes a RAM, router pendrive -ból is tartani, ezek se drágák, és eladhatóak.


Ami hasznot termel, az a PC javítás, adatmentés, komplet gép értékesítése.

Persze ezekhez érteni is kell, hogy ne többet árts mint használj.

Értékesíthetsz gépet hitelre is, sőt kisebb költségű gépek esetén ha van tőkéd, akár saját forrásból is.

A használt PC és monitorokat nem éri meg, kifutó darabok, az se biztos hogy sikerül nyereséggel, de legalább veszteség nélkül eladni, a kétes termékre minimális garanciát vállalsz, és ha tönkremegy, akkor veszteség...

2014. ápr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem mint vevőnek az volna a legnagyobb vonzerő, ha pcx árakon jutnék hozzá bármihez olyan boltban, ahol garanciaérvényesítéskor is velem vannak. Az ilyen nyerészkedő felfogásúakhoz egyszer szoktam bemenni, amikor már a válaszaikból egyértelműen kiderül, hogy semmi dolgunk nem lesz egymással.
2014. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos gigászi kereskedésekkel nem tudok versenyezni az tény

szerviz szolgáltatásban látom én is a jövőt mert egyre több Tabletet,Laptopot,asztali pc-t hoznak meghát értem is a dolgomat de más szervízelni és kereskedni 2 külön vonal víszont kénytelen vagyok Kufárkodni

2014. ápr. 3. 23:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Van egy bolt, ahova imádok járni, az áraik csak hagyján, hogy nagyon jók, de az ember, aki üzemelteti, az fenomenális. Nem barátkozik meg ilyesmi, hanem egy úr. Nagy szakértelemmel és teljes figyelmével dolgozik neked, ahányszor csak betérsz. Többfelé szajkózzák a marketingeseket tanítgató videókban és előadásokon, hogy ez a szolgálat, ez a polgárosodás korabeli készségességet idéző eladói magatartás lesz a győztes a jövőben. Személyes, de nem túl közvetlen, inkább olyan, hogy a vevőnek kimondottan felemelő legyen.
2014. ápr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!