Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » CONCORDE SmartPhone 5005 NFC...

CONCORDE SmartPhone 5005 NFC vagy PRESTIGIO MultiPhone 5044 DUO + 4. 000mAh Power Bank érdemes venni?

Figyelt kérdés

Külsőre nekem a Concorde nagyon-nagyon tetszik. 18 MP-es kamerát írnak. Nekem is volt olyan telóm, aminek 3 mp-es volt a kamerája, de nem tudtam kitalálni mi van a képeken.

Az akku harmat gyenge. A prestigio sem sokkal erősebb, de adnak hozzá egy 4.000mAh Power Bank-ot. Sajnos nem ismerem egyik márkát sem. Első sorban a külső számít és hogy nyugodtan tudjak netezni anélkül, hogy minden pillanatban lefagyna és néha-néha ellőni egy két képet.


2014. ápr. 3. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél márkás telót, pl. Samsung, Sony, Htc, Zte, Huawei. Mennyi pénzed van telóra?
2014. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tengor ***** válasza:
#1-nél a pont, ilyen vackokra nem érdemes költeni.
2014. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
50-65 ezerig gondolkodtam. Szinte nem is használom a telókat. Ha elő is veszem, általában csak az időt nézem rajta. Szóval nem akarok túl sokat költeni. Néztem egy wayteq talk 5h-t (az is tetszik, de talán túlságosan is nagy).Régebben egy Akai pha-t használtam (talán 3850), 1000mAh-s akku volt benne és nálam az is bírta egy hétig töltés nélkül (bár gyengébb hardver volt és a kijelző is kisebb volt). Pár éve volt egy wayteq tabletem és arra semmi panaszt nem tudnék mondani (mondjuk akkoriban még jóval gyengébb konfigok voltak mint most). Egy év után adtam el és ugyanolyan jól működött mikor megvettem. Lehet hogy a wayteq-et választom, de ha tudtok hasonló konfiggal jó telót írjatok.
2014. ápr. 4. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért Samsung Galaxy S Advance vagy Sony Xperia L.
2014. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

En decemberben vettem hasznaltan egy iphone 4s-t 60ba.

Most már 50korul kapsz, persze a hasznaltaknal vigyazni kell, es mindent le kell papirozni!


En szemely szerint megszerettem az ios-t.

Nagyon kiraly rendszer.

2014. ápr. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!