Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Saját kezűleg hogyan tudom...

Saját kezűleg hogyan tudom kicserélni a telepet a laptopomban?

Figyelt kérdés
Oké, aki ért hozzá, most biztosan nagyon hülyének néz, de laptopot még soha nem kaptam szét, ezért kicsit félek megpiszkálni. :D Szervizbe nem akarom elvinni, mert nincs kedvem három hetet várni, míg visszaadják. Egy ASUS K52F típusú laptopról van szó. Ha valaki tudna linkelni egy használható leírást (én nem találtam...), vagy el tudná magyarázni szájbarágós módon (hol nyitom fel, hogy néz ki, amit ki kell venni, hogy veszem ki, hogy ne törjem totálkárosra, stb.), azt nagyon megköszönném. :)

2014. ápr. 4. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Telep=akkumulátor?

Szerencséd van, azt a legkönnyebb kivenni!

Összecsukod, felfordítod utána 2 oldalt eltolod a kis pöcköket amik az gép alján vannak és kiveszed azt a hosszú, fekete darabot, az az akksi.

Megveszed az újat és bepattintod. Amúgy ezt ingyen kiveszi neked bárki, bármelyik üzletben!

2014. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na, akkor hál'istennek nem túl bonyolult a dolog. :) Köszi! :)
2014. ápr. 4. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Naugye! Nem nehéz, de az újnak mindenképp ugyanolyannak kell lennie! Ne hagyd magad rábeszélni az utángyártott vackokra! Lesz rajta azon a címkén egy rövidebb kódsor, mA és V és W adatok, az a lényeg! :)
2014. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tengor ***** válasza:
Furcsa, hogy ilyenről nem írt a kézikönyv. RTFM!
2014. ápr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!