Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj? (zeneszerkesztés)

Genius03 kérdése:

Mi lehet a baj? (zeneszerkesztés)

Figyelt kérdés

2éve foglalkozom zenekészítéssel,electro,big room,trap,dubstep stílusokban,de szaggat az FL,nem hallok semmit sem már,amit csinálok...egy hete befektettem ebbe:

[link]


FL Studioban,40-45 sávval dolgozom,sávonként kb.6 inserttel.

config:

Sony Vaio Fit 15e laptop

Intel Core i5 3337u processzor

6GB RAM

Windows 8.1 operációs rendszer

meg ugye a hangkártya (M-Audio Fast Track Pro)

tudnátok segíteni? Mi lehet? Hogy tudnám megoldani?:/

KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!!! Nagyon fontos lenne..



2014. ápr. 6. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
szia próbáld átállítani a hangillesztőt ASIO-ra, vagy a mixer-nél állítsd a RESAMPLING-et.... ha egyik sem válik be, akkor lehetséges, hogy a procid túlmelegszik... ezt az FL cpu monitora is jelzi ott a lejátszás gomb mellett valahol. Ennyi jutott eszembe :)
2014. ápr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Netről szedd le és telepítsd fel a legújabb illesztőprogramot, indítsd újra a gépet, menj FL-be és a beállításoknál az outputot állítsd vagy ASIOra, ha támogatja, vagy az adott hangkártyára (ha ASIOra állítod, akkor azzal tudod kezelni a gépednek az alap ki/bemenetét + a hangkártyáét is, de ez felesleges, mert a hangkártya sokkal nagyobb teljesítményű, mint a gép alap dolgai). Elvileg így működnie kell.

Ha még így sem rendesen, akkor nyomj egy F9-et és a nézd meg, hogy a master sávon az output mire van állítva...ha ASIOval használod a géped alap kimeneteivel és a hangkártyával együtt, akkor itt tudsz választani, hogy a gépeden adja-e ki a hangot vagy a hangkártyán.

Remélem tudtam segíteni, nekem is voltak ehhez hasonló gondjaim vele, mikor egy 2i2-re váltottam, de sikerült megcsinálnom és azóta stabilan, kifogás nélkül tudok vele zenét írni.

15/F

2014. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!