Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet-e pótolni egy alaplapon...

Lehet-e pótolni egy alaplapon a HDMi, VGA, DVI csatlakozókat, és hogyan?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egy alaplapot( Asrock 990Fx EXTREME 3) és nincsen rajta HDMi,VGA,DVI csatlakozó és ezeket hogyan lehet pótolni?

2014. ápr. 7. 16:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy videokartyat amin van HDMI, VGA es DVI csatlakozo. Ez az egyetlen megoldas.
2014. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
aki ilyen alaplapot vesz az tuningra veszi és leglaább egy fx 8320-8350 procit tesz alá. meg valami bivaly r9 280x-gtx 770 vga-t amiken mindegyik csatlakozás megtalálható. ha ilyesféle dolgokat akarsz amiket le írtál vegyél intel procit+lapot azokon mindegyik meg található egyik ismerősőm pont most vett egy lg1155-őst amiken ez mind van de ezt htc pc-knek használják legtöbb esetben nem játékra.
2014. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Meg még ezt néztem: Gigabyte 970a-d3 de ezen sincsen olyan csatlakozó. Tudnátok mutatni egy AMD+3-as csatlakozású alaplapot ami jó és van rajta legalább HDMi vagy DVI csatlakozó?
2014. ápr. 7. 16:53
 4/18 anonim ***** válasza:
De miért ragaszkodsz ezekhez a kimenetekhez mikor még azt sem tudod egyes alaplapokon ez miért van és más lapokon miért nincs?
2014. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 BM-Striker ***** válasza:
A jó minőségű AM3+ alaplapokban nincs integrált videóvezérlő.
2014. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
BM-nél a pont jó lapot akarsz venni ami tuningra is perfect felejtsd el az alaplapi integrált ki menet vga dolgokat.
2014. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
azért az is le írhatnád hogy mi a célod esetleg most akarsz össze rakni egy gépet de nem lesz még pénzed videó kártyára és kellene átmeneti integrált vga-al ellátott addig. és milyen procid van vagy lesz?
2014. ápr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
AMD FX-6300 procim lesz és gémelésre szeretném összerakni amit most kezdek el, most nézek körül és ezért kértem benne segítséget. És lenne benne Vidikártya egy Nvidia sztem.
2014. ápr. 7. 17:24
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez az a helyzet amikor penz van, de esz mar kevesebb.


Inkabb ird le mennyid van ra, nagyvonalakban mit szeretnel, es osszedobunk neked valamit.

2014. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
egyet értek 84 %-os szégyen hogy ennyire buta a kérdező :D
2014. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!