Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » USB portok leallnak par...

USB portok leallnak par masodperc utan? Mi az oka?

Figyelt kérdés

Toshiba Satellite C650-es laptopomon par napja feltunt,hogy barmit (flash, kulso HDD, ventilator) probalok hasznalni, csak par masodpercig mukodik,majd leall.

Ma ujratelepitettem a Windows 7-et rajta, remeltem, megoldja, de tovabbra sem mukodnek.

Az erdekes az,ha beteszek egy kis flash sticket, az mukodik,viszont ha a masik USB portba egyidejuleg egy kulso vinyot is bedugok,azonnal leall es egyik sem mukodik, a kovetkezo ujrainditasig.

Nem tudom,mi lehet az oka..



2014. ápr. 8. 06:52
 1/5 A kérdező kommentje:

..ami lemaradt,a z,hogy 2 darab USB bemenetele van a laptopnak, egyik sem mukodik .Ujrainditasnal a kulso vinyo par masodpercig villog, aztan leall.

Egy sima kis flash viszont mukodik(amig nem kapcsolom ra a kulso vinyot is)

2014. ápr. 8. 06:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Első ötlet hogy az usb portok tulajdonságainál tiltsd meg hogy az energiagazdálkodás lekapcsolja a portot.
2014. ápr. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tengor ***** válasza:
Kevés lehet az áram nekik. Pár ezer forintért lehet kapni aktív (ez fontos) USB hub-ot, azzal használva nem az alaplapot fogja terhelni az eszköz, és úgy működhet.
2014. ápr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

r3d4me:Koszi, azt letiltottam volt, de nem hasznalt:((

Tengor nevű felhasználó válasza:

"Kevés lehet az áram nekik."


Hu,ez nem tul jo hir.

4 eves a laptop, mindeddig nem volt gond az sem,hogy ha 2 darab kulso vinyot tettem ra.Birta,gond nelkul.

Ez annak a jele lehet,hogy lassan tonkremegy az alaplap? (bocs,ha butasagot kerdek)

2014. ápr. 8. 10:49
 5/5 Tengor ***** válasza:
Lehetséges, hogy öregednek az tápellátó áramkörök.
2014. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!