Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma a laptopom...

HunIfju kérdése:

Mi lehet a probléma a laptopommal? Videón látszik, hogy mi a hibája, csak nem tudom a probléma okát! Valami 5let?

Figyelt kérdés

videó [link]

A hang beakadt,nem a fölvétel rossz.A lényeg,hogy teljesen random akad meg a gépem.Van,hogy játék,film,de van,hogy csak netezés közben áll meg,akad meg.Néha elindul utána,de ez hallatszódik a hangján,mert akkor nagyon lassan meg tovább a zene,film,csak kb 0.1 es lassításban.Nem melegszik mert néztem programokkal, 70-80 fok körül van játék közben(Intel proci révén,belefér).

Esetleg valakinek valami ötlete,hogy mi lehet a baj?

Acer Aspire 5738ZG

Intel T4200 (2x2.3GHz,(800 MHz fsb)

4Gb RAM

WD 500GB vinyó

Samsung 840evo 120GB ssd(ezen van a rendszer,az elején azt gondoltam a vinyóval van a gond,de ettől sem lett jobb)

WLAN Atheros



2014. ápr. 9. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Pár tipp

1, próbáld meg html5 lejátszó kérése után a lejátszást,vagy ha azon van ,akkor kérd az alap lejátszót itt:

https://www.youtube.com/html5?hl=hu

ki vagy be kapcsolása

2, Jobb klikk a videon és setting ,hadware acceleration

3, flash frissítése

4, driverek frissítése

5, Jobb klikk a videon global setting , advanced fül, delete all

2014. ápr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első leíra a szoftveres lehetőségeket (adok is rá egy zöld mancsot mindjárt) Én viszont inkább hardveres gondra tippelnék. Fizikai behatás érte mostanság?

Érdemes lenne megnézni, hogy van-e valami gond a nyák lappal, esetleg az integrált chip-eket is, mert lehetséges, hogy valami odakozmált. Hasonlót egy eléggé leharcolt processzornál láttam. BGA cserével megoldható, ha garanciális, akkor vidd vissza, ha nem, akkor próbálj új oprendszert telepíteni. Ha nem oldja meg a problémád, akkor marad a hardveres gond. Akkor viszont, ha ér neked annyit, érdemes lenne valami normális szervízbe vinni.

OFF: Ha garanciális javításra kerül sor, érdemes formázni a winchestert, illetve egy szűz oprendszert feltennni, aktiválás nélkül. Hajlamosak a kalóz programokra fogni elég sok mindent, és mint tudjuk az nCore nem épp a leglegálisabb szoftver-beszerző oldal :D

2014. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Üdv ,köszönöm a válaszokat!sajnos a szoftveres megoldás nem volt jó :(

Fizikai behatás csak a + ssd volt,azért cseréltem le a vinyót,mert azt hittem,hogy azzal van a probléma,de nem segített.Szerintem a wifi vel lesz a gond,mert akkor csinálja amikor elkezdek gyorsabban letölteni.

2014. ápr. 21. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!