Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Billentyűzet probléma - Ha...

Billentyűzet probléma - Ha lenyomva tartok egy billentyűt, nem ír folyamatosan, akadozva lépked. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ha van egy hosszabb szöveg, és back space-el törölni akarom, akkor csak karakterenként törli, kb. fél másodperces tempóban, ahelyett, hogy gyorsan végig szaladna a szövegen, és úgy törölné. (Korábban így működött, rendesen..)


Billentyűzet hibára gyanakszom, vagy valami rossz beállításra, amit egy véletlen billentyűkombinációval bekapcsolhattam.


Bármelyik billentyűt lenyomva tartom, ugyanaz van mindegyiknél. Ha be akarom írni, hogy "aaaaaaaaaa" akkor kb. 5 másodperc alatt sikerül is..


A billentyűzet USB-s, nem hiszem, hogy a gépnek lenne baja, mert korábban működött vele rendesen, és minden más működik..


2014. ápr. 10. 13:09
 1/2 Tengor ***** válasza:
100%

A vezérlőpult billentyűzet beállításai között lehet állítani az ismétlés sebességét.

Ezenkívül a Shift, Ctrl, Home, End gombokkal sokkal hatékonyabban lehet törölni, kijelölni, mint ha csak a törlés gombot v. a nyilakat használod.

2014. ápr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, így működik rendesen!

Viszont nem tudom miért volt elállítódva, amikor hozzá sem nyúltam. :D


Megy a zöld pacsi! :)

2014. ápr. 10. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!