Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 8,1 en hol lehet...

Windows 8,1 en hol lehet beállítani a wifi nevemet azt hogy TP-LINK 02334 mongyuk Mókuska 18-ra átírni megváltoztatni. Hogyan kell wifi nevet adni magamnak?

Figyelt kérdés
hogyan,

#lépéseket írnátok a beállításal kapcsiba
2014. ápr. 11. 22:08
 1/3 Tengor ***** válasza:
Az a router SSID-je, semmi köze a win 8-hoz. Nyisd meg böngészőben a router konfig oldalát és a wifi beállításokban írd át!
2014. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Írjátok le nekem a lépéseket ide vagy,privibe, létszíves, én még csak 15 éves kislány vagyok, kezdő vagyok ebben segítsetek létszike !
2014. ápr. 11. 22:10
 3/3 Tengor ***** válasza:

Nincs privát.

Nézzük az optimális esetet: router alján találsz egy címe egy felhasználónevet és jelszót. A cím valami ilyesmi: 192.168.x.1 (az x helyén általában 0 van, de lehet más is).

Böngészőbe beírod ezt a címet. Kérni fogja a felhasználónevet és jelszót. Beírod amit az alján találsz.

Ezután a wifi beállítások között megkeresed az SSID-t ami most a TP-lINK 02334 és átírod. Megnyomod a mentést. Valószínűleg újraindul a routert és kész.

2014. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!