Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet-e játszani 2-3 éves...

Lehet-e játszani 2-3 éves játékokkal élvezhetően egy Acer E1-510-es laptopon?

Figyelt kérdés

- Intel Celeron N2920 4x1,8 Ghz quad - Intel HD Graphics vga (elvileg 4400) - 4 GB DDR3

Én elég sokat költök az asztali pc-m szinten tartására játékok terén és abszolút nem tudok tanácsot adni apósomnak ezzel kapcsolatban, mert semmilyen ehhez hasonló low end tapasztalatom nincsen. Ez egy 90. 000 Ft-os laptop és kíváncsi volna, hogy mi az ami elindul rajta. Sajnos a neten az Intel HD Graphics 4000 és 4400-as Youtube-os videókban mindenhol jóval erősebb a processzor, szóval azokra nem tud alapozni. Valakinek tapasztalat?



2014. ápr. 14. 14:05
 1/2 anonim válasza:
Eleg bajosak az uj jatekok,nekem jobb a processzorom es nvidia kartyam van a laptopba megse teljesit tul jol,milyen jatekokat szeretne jatszani aposod?
2014. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Régiekkkel. Mass Effect, Fallout 3, Starcraft 2, stb., elyen 3-4 évesekre gondoltam, amik már az ő P4 3 Ghz, 2x512MB DDR1, 128 Mb Radeon 9600-on nem nagyon mentek el...
2014. ápr. 15. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!