Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet megváltoztatni...

Hogyan lehet megváltoztatni egy billentyű funkcióját? (Win 7)

Figyelt kérdés

Kaptam egy új billentyűzetet, egy SAMSUNG PLEOMAX KEYBOARD PKB-7000X típusút ( https://www.youtube.com/watch?v=XwJaijPSylc#t=0m40s ). A gondom egy gombbal van, amin egy nyolcadpár hangjegy van (videóban látszik), mivel megnyomásakor, előjön ugyan a Windows Media Player, csakhogy a shell32.dll nevű fájl-t próbálja megnyitni.


Az lenne a kérdésem, hogy tudnám megváltoztatni ezt, mondjuk hogy valóban zenét tudjak vele indítani, például egy lejátszási listát (de már a Media Player is elég). Nézegettem, hogy lehetne, de eddig nem nagyon jöttem rá.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. ápr. 14. 16:50
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Esetleg próbáld az Alapértelmezett programokat vátoztatni.

(Start menü - > Programok alapértelmezései)

2014. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, de hiába változtatom meg, attól még ez a gomb a shell32 fájl-t próbálja megnyitni. Olyan megoldást keresek, ahol a gomb mást nyit meg, akár esetleg egy lejátszási listát, de elég lenne ha magát a programot nyitná meg.


Azért köszönöm a választ, ment a zöld kéz.

2014. ápr. 16. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!