Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikre figyeljünk RGH-s XBox...

Mikre figyeljünk RGH-s XBox slimnél?

Figyelt kérdés

Használt Rhs-s Xbox slimnél, mikre érdemes figyelni, mikeket kel megnézni, kiprobálni rajta, mikor jó a boot idő(azaz kb hány perc)?


Hés ha mutatja a külső vinyot akkkor rgh-s? Mondjuk ha veszek egy RGH-s Xboxot ,a netet(LAN-t) rá köthetem, nem live-ra, csak boritok leszedésére stb.!?

Van olyan hogy FS3 vagy csak FSD3 ? És mi a röviditése a freestyle 3 nak?

A slimeknél bekapcsolasnál, megjelenik freestyle 3felirat?

Ha nem magyar a menü, majd lelehet szedni rá magyar menüt? Vagy valahogy beálitanii??


Kösz a válaszokat..



2014. ápr. 16. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
[link] itt minden le van írva
2014. ápr. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Mh..

De még mindig vannak megválaszolatlan kerdeseim..

Hogy csa, Rgh-s gépekre lehet, eredeti xbox hddre rakni játékokat?

Mert nem úgy van hogy flashnél, cd-k re kel a játékokat tenni és hddre nem.


És hogy mennyi egy normális boot idő?


A magyar menüs..

2014. ápr. 20. 14:06
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja a boot idő ha rgh-s
2014. ápr. 20. 14:07
 4/15 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy rgh-s xbox alapból nem olvassa be az eredeti lemezeket, kapcsoló kell hozzá, amit bekapcsolás előtt be kell állítanod a kívánt helyzetbe (rgh/alap). Úgy tudom, 10000 Ft környékén vannak az ilyenek. De ezt csak valamikor régebben olvastam, nem 100%, hogy így van.
2014. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Szerintem olvasa..

De úgy értetem, hogy ha xboxos hdd-n vannak letóltöt játékok, és ha azt egy flashalt gépbe rakom, akkor el indul e?Vagy csak rgh-son..

Nem azért kérdem mert flashaltat vennék, azért mert így tudnám megkúlömbóztetni, hogy éppen Rgh-s vagy Flashalt..

2014. ápr. 20. 14:51
 6/15 anonim ***** válasza:
Eredeti lemezt beolvas a box. norm boot 5mp-90mp ig. játékot leszeded nem kell dvd-re írnod . De ha még mindig van olyan amit belinkeltem és leírtam és nem tudsz.
2014. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Flasheléskor az olvasót flashelik ezáltal beolvas házilag megírt lemezeket. Viszont az RGH-s is feltéve ha flashelve van.
2014. ápr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Aha értem...

Szóval ha csak flash van a gépen, akkor csak CD-ről lehet tört játékal játszani, microsoft hdd-ről nem..igen akkor így világos..


De a boot idő amit írt, az akkor ennyi ha nincs RGH-zva, matatva??

Mert akkor a 2-3 perc az nagyon sok ha RGH-s a gép??

2014. ápr. 20. 17:54
 9/15 anonim ***** válasza:
én megmondom neked ha minden nap box-ozok annyi idő alatt kapcsol be mint az alap. de hallotam olyat is h van akinek 10 perc . a 2 percet nem találom soknak de a hármat igen.
2014. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Rendben, így akkor világos..


És mi a véleményed a magyar menurol?

Vagyis úgy értem, hogy azt le lehet szednirá, vagy be kel álítani??

Igazábol az angolal is elboldugólnék, de mégis csak jobb a magyar..

2014. ápr. 20. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!