Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SÜRGŐS! Realtek Digital...

SÜRGŐS! Realtek Digital Output nincs hang!?

Figyelt kérdés
Heló, van egy nagy gondom! Újraraktam a gépemet, minden oké, de nincs hang! Mindenhol néztem: be van-e dugva a gépbe, jó helyen van-e bedugva a gépbe, bárhol nincs-e lehalkítva/letiltva... Mindenhol minden rendben, mégsincs hang! Drivert is feltelepítettem már!!! HOGY LEHET MÉGIS HANG?! Eddig Win7 Professionalom volt és ment rendesen a hangszóróm! Most Ultimatem van és csendbe van, de nemcsak a hangszóróm, hanem a fülhallgatóm is, szóval a gépben lesz a hiba... De hol?? :((

2014. ápr. 17. 22:52
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
win7 ultimate van nékem (64 bit) letöltöttem, feltelepítettem. ennyi? mert akkor semmit nem ér, ugyanis továbbra sincs hang... :/
2014. ápr. 17. 23:20
 12/24 soccerway ***** válasza:
Nem vagyok windows közelbe de, van a realteknek digitális kimenete, meg analóg, te a digitálisról beszélsz hogy nincs rajta hang, gondolom azért nincs mert ahogy írtad, nincs rádugva semmi hangfal. Állítsd át a windowst hogy ne a digitális kimenet legyen aktív(zöld pipa), hanem az analóg, valahol erre: [link]
2014. ápr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
sajnos minden rendben (legalábbis szerintem) :( [link] [link]
2014. ápr. 17. 23:34
 14/24 anonim ***** válasza:
2. képnél, ne realtek output legyen, hanem: Hangszórók, annál legyen pipa nyomkodd át
2014. ápr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
na de azt írja, hogy nincs csatlakoztatva, így nem tudom alapértelmezni! de annyira azért nem vagyok hülye... tudom, látom, hogy be van dugva rendesen...
2014. ápr. 17. 23:43
 16/24 soccerway ***** válasza:
Van asszem valami autómata felismerés a realtek programjában, lehet az kavar be, kapcsold ki.
2014. ápr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 soccerway ***** válasza:
Talán a villáskulcs ikon.
2014. ápr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
[link] ez van ott + valami "Alapértelmezett formátum", pl. dvd meg cd formátum...
2014. ápr. 18. 00:00
 19/24 anonim ***** válasza:
Talán az segít, hogy én semmilyen audo drivert nem raktam fel. mivel hangminőség nem roszabb ezzel a windows illesztőprogrammal sem, nem látom értelmét feltelepíteni. Csak az alaplap chipset-et raktam fel az 920mb körül volt.
2014. ápr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Igen, pont, hogy azt telepítettem fel én is elsőként :/ Biztos fent van, többször is telepítettem már...
2014. ápr. 18. 08:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!