Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs hang videókártya...

Miért nincs hang videókártya csere után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lecseréltem HD7770-es 1GB-os videókártyámat egy ASUS R7 260X 2GB OC version kártyára, de amióta ez a kártya van a gépben azóta sehogy sem tudok hangot kicsikarni a gépből pedig már minden létezőt kipróbáltam.


Letiltottam a hangdrivert ami a videókártyán van illetve olyan is volt hogy fel se telepítettem egy drivert sem és akkor sem, friss op. rendszert követően sem lett hang (Win7 64bit)

Az alap hangdriverrel sem jó és a gyári realtek sem ér semmit!

DVI illetve VGA kábellel is próbálkoztam és semmi, a videókártyát máshol teszteltem és semmi probléma vele és nem ütközik a hanggal azaz teljesen jó!


BIOS-t frissítettem illetve reseteltem is.

A gép jelzi, hogy ad ki hangot (Zölden ugrál), de nem jó, átdugtam előlapiba is és semmi, átkötöttem hangfalra semmi, HD Audió helyett átraktam AC97-re és semmi.


Mi lehet a gond?



2014. ápr. 23. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Tölts le valami audio update programot, ami kompatibilis..Ha így se jó, akkor passz.
2014. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem oldott a meg!
2014. ápr. 23. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs valami csúszka lenémítva a keverőben vagy máshol?
2014. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindent felhúztam ami létezett!
2014. ápr. 23. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!