Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Régebben vettem magamnak 1 fejhallgatót (ozone spark) Abban reménykedtem hogy jó lesz de nem lett jó, nagyon halk volt. Már 2db 500ft-s asztali mikrofont is vettem ebből az egyik jobb.De sajnos nagyon zúgnak ezért arra gondoltam bekéneruháznom egy új mikrofonra,de ahogy olvasgattam nem biztos hogy azzal van a baj esetleg lehet,hogy a hangkártya mert csak beépített az alaplapba. Ezért nem tudom melyikkel lehet a baj azt szeretném hogy normálisan halljanak viszonylag hangosan,és ne is zúgjon. Tehát nem tudom melyikkel lehet a baj.Bármelyik is Légyszíves tudnátok mondani abból egy jót ami kellhet.


Előre is köszönöm szépen a válaszaitokat



2014. ápr. 24. 18:08
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Ennyi információból nem mondja meg neked senki, hogy mi lehet a gond (legalább az alaplapod, vagy ha laptop akkor annak a típusa kellene).

Bár mivel több eszközt is kipróbáltál (igaz párszáz forintos kategóriából) eredménytelenül, valószínűleg tényleg egy hangkártyacsere lesz a megoldás.


Saját tapasztalat: ugyanazok az alsó és középkategóriás mikrofonok, több asztali gépben és laptopban próbálva elég eltérő minőséget produkáltak. A hangkártya program/driver frissítéssel egy esetben lett valamivel jobb az eredmény.

Asztali gépnél párezer forintos, középkategóriás hangkártyát érdemes még talán beszerezni, laptopnál marad az USB-s ezres körülit próbáltam, az elfogadható hangot produkált.


Creative Audigy SE (win7 kompatibilis)

[link]


USB

[link]

2014. ápr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!