Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek milyenek ezek a...

Szerintetek milyenek ezek a hőmérsékletek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Gyári CPU hűtéssel ez jó?


2009. dec. 23. 18:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Még hogy jók e??? :P

Kell ennél jobb???

2009. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
akkor jók? az előbb játszottam a Call of Duty 2 mp-el
2009. dec. 23. 18:16
 3/16 anonim ***** válasza:
Alaplap (motherboard): jó, processzor (CPU):ha csak nincs a helységben 10-12 fok, akkor fizikai képtelenség, főleg játék után, merevlemez (maxtor...): kicsit forró, és a +5V-ot kicsit kevésnek gondolom, de még belefér
2009. dec. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát itt valami nem stimmel a méréssel.
2009. dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

18:44 es vagyok.

Igazábol, én is ezt gondolom, mert az alaplap meg a processzor hőmérséklete nem változik egyátalán, nagyon arra utal, hogy hibás a mérés. A szoftveres mérés nem igazi mérés. Hardveresen kell mérni az ilyet. Ezek csak kb. értékek. Mint ahogy nálam 2 magos processzorban egyik mag 14 másik 16 fokos, a szobában meg van 21 fok, és csak a gyári hűtésem van. Itt egyértelmű a hibás mérés.

2009. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ennyire még vízzel sem igen hűtöd te be a procit. A vinyó baromi meleg, 50 fok felett károsodhat. ERRE figyelj. A prociventid állatul teker, szép hangja lehet. Pontatlanok az eredmények, everestet NE használj mérésre. Arra ott a CPU-z, Core-tem, Real-temp. Izzasztásra pedig az Intel Burn teszt-nél nincs jobb. Ha AMD-d van, akkor valami más terhelő progit keress.
2009. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

amd-m van, de nem hangos, régebben intelem volt, az is ilyen hangos volt

szóval meleg a merevlemez? nem lehet attól, hogy most játszottam?

amúgy a proci igen gyenge: AMD Athlon XP 1700+

a merevlemez: egy 7 éves Maxtor 40 GB-os

lehet, hogy hibás a mérés, nincs a szobában 10-12 fok, most 25 van

2009. dec. 24. 10:16
 8/16 anonim ***** válasza:
Szoval, ez igy ahogy van, nem jo. Mindig a legmagasabb homersekletet kell figyelembe venni, ami itt a vinyo, ami baromi forro. A lenyeg: en is meresi hibara gyanakszok, kiveve ha a vinyo van rosszul szelozo helyen.
2009. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az értékek normálisak, a vinyód lehetne kicsit hűvösebb. Nem tudom, mennyi ram van a gépedben, de én kevésre saccolok (512 mb - 1 gb), ezért lehet, hogy a virtuális memóriát sokat használja a géped, ezért meleg a lemez. Rakj alá vagy fölé egy 8 cm-es házventit, vagy egy kimondott lemezhűtőt szerelj rá.
2009. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja, a lemezhűtő hasznos cucc. Megkavarja a port a házban és jó nézni :D.
2009. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!