Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek milyenek ezek a...

Szerintetek milyenek ezek a hőmérsékletek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Gyári CPU hűtéssel ez jó?


2009. dec. 23. 18:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

21:39-es nek:

Már hogy lennének normálisak az értékek? 25 fokos szobában, 21 fokos processzor, játék után, gyári léghűtéssel???

2009. dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

21:39-es nek mégegy:

A vinyó hűtésére kitaláltam egy nagyon jó modszert. Hűvös és csendes is. Ha érdekel leírom. Nyáron soha nem ment 30 fok fölé.

2009. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

leírhatod a hűtési receptet nyugodtan, örülnék neki, érdekel :)

amúgy o.k., lehet, hogy az érték kicsit csal. De a srácnak AMD-je van, és haveromnak volt egy olyan gyári hűtője, ami annyi levegőt nyomott át, hogy az egy lapos asztalon saját magát fel tudta emelni. Sokminden függ a lapátgeometriától. Pl. van egy noctua nf-r8 jelű ventim, 8 cm-s házhűtő, na ez 1800rmp mellett 53 m3/h-ra képes, még egy zalman 8 cm-s házhűtő 1700 rpm mellett 35 m3/h-ra képes. Szóval nem mindegy, mivel kavarog a por a gépházban :D

2009. dec. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A módszer:a vinyó aljában vannak a rögzítéshez szükséges lyukak, elmentem egy vaskereskedésbe, és megvettem a leghosszabb csavart ami illett a menetbe. A venti 5 V-on jár. Amire rátettem azt egérpadból vágtam ki. Innentől a képek: [link]

Szállításkor nem egészen praktikus, de az asztali gépet legtöbbször nem visszük magunk után.

2009. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja és jelenleg a szobában 20 fok van, a vinyó 26 fokos.
2009. dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
igen, kevés a ramom, 256 MB xD
2009. dec. 27. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!