Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ilyen az én laptopom?...

Miért ilyen az én laptopom? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Amilo Li1705

Processzor: Intel Celeron M CPU @1.73GHz 1.73GHz

RAM: 1GB DDR2 (776mb-ot lát)

VGA: VIA Chrome9 HC IGP WDDM 1.1 256mb

Winchester: 120GB

Operációs Rendszer: Windows 7 Home Premium SP1 x86 (32bit).

Nos, az a gondom ezzel a laptoppal/notebookal hogy ha játszok, internetezek akkor lefagy a Laptop. Nem tudom miért. Eddig nem csinálta ezt. Igaz van Aero, de mivel ezt írta ki: "Az áttetszőség engedélyezése hátrányosan befolyásolhatja a számítógép teljesítményét", és erre kikapcsoltam az átlátszóságot (Nem az Aerot, csak az átlátszóságot. Mit tegyek hogy ne fagyjon le?


2014. ápr. 26. 08:12
 1/4 Tengor ***** válasza:

Nem egy túl combos gép, bár lefagynia nem kellene.

HDSentinel és memtest86+ mit mutat?

Mikor volt utoljára újra telepítve az oprendszer?

2014. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
6 napja volt újrarakva a rendszer.
2014. ápr. 26. 09:27
 3/4 A kérdező kommentje:
HD Sentinel és a Memtest is mindent jónak lát.
2014. ápr. 26. 09:28
 4/4 anonim válasza:

Kérdező!


Ez a laptop egy rakás csődtömeg! Nekem is hasonló volt, tudom! Add el minél előbb, akár 10 ezer Ft-ért is! Jobban jársz!


50 ezerért tudsz venni használtan, ASUS X55U AMD E-2,500GB laptopot, ami brutál jó!


WIN7 64bit, WIN8.1 64 bit-hez is simán vannak a honlapján hozzá gyárilag driverek. Simán fut rajta a win7 és win8.1.

2014. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!