Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet frissíteni az...

Hogyan lehet frissíteni az alaplapi biost?

Figyelt kérdés
Van egy Abit aw8-max alaplapom ,amin 1.0-ás patch van ,és ezt a legújabb 2.0-ásra szertném frssíteni. Ezt hogyan kell megcsinálni ,mert már rengeteg helyen utánnanéztem ,és hát nem sok mindent találtam róla. Minden segítséget nagyon megköszönnék.A válaszokat előre is köszönöm!
2014. ápr. 26. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Abit ezer éve halott, tehát inkább amiatt aggódj, hogy honnét fogsz a fájlokhoz hozzájutni. Ha valahonnan mégis sikerül, akkor meg ott lesz hozzácsomagolva a használati utasítás.
2014. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt találhatsz frissítéseket:

[link]

itt meg leírást arról, hogy hogyan:

[link]

2014. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd. Mivel konkrét problémát nem írtál le, amiért frissíteni kéne a BIOS-t és csak azért hogy 1.0 helyett 2.0 legyen rajta, azért felesleges. Csak akkor frissíts ha gond van a hardverrel...
2014. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez a frissítés mindenféleképpen kell az alaplapomnak!

[link]

És az itt szereplő 4-5.pontot valaki le tudná fordítani nekem ,vagy csak leírni a lényeget ,mert nem nagyon értek angolul ,köszönöm!

2014. ápr. 26. 15:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Minek kell? ( A "csak" az nem válasz...)


4: A letöltött BIOS fájlt duplakattintással kicsomagolod...

5: Készítesz egy bootlemezt és rámásolod a fájlokat...

2014. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jólvan. Eddig sikerült eljutni ,márcsak a 7. pontot kellene megcsinálni ,de amikor beírom azt a szöveget ,ami ott van ,természetesen az én fájlom nevével ,aakor azt írja ki ,hogy nem találja
2014. ápr. 26. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!