Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell gépem van. Minden gyári...

Dell gépem van. Minden gyári benne semmit se alakítottam benne de ha kell: Intel Pentium D Dual Core-2x-2.1GHz 4GB DDR2-Samsung van benne egy olyan kb:12cm x 8cm x 12cm x 8cm-hűtőborda fémcsövekkel ezt nem tudom kiszedni. --->többi lent?

Figyelt kérdés

ezt nem tudom kiszedni mert ilyen HyperCool system megoldás van benne elől beszívja a levegőt hátul leadja, a HDD alatt is van egy hűtőborda a HDD-HITACHI,az alaplapi VGA-t nem hűti szerintem semmi Intel GMA950 és pont a HDD alatt van.

Na az a lényeg ezeknek mind hűteni kéne a gép új úgyhogy a paszta is új benne,és mindig amikor kikapcsolom nagyon forróak a hűtőbordák de a HDD is forró-mit csinálhatnék hogy ne legyen?most veszek bele egy nagy ventillátort az megoldaná?

amúgy a videókártyát most fogom lecserélni,ja és még az hogy játszodtam egy játékkal amikor beléptem azt írta a játék nem kompatibilis az aero asztali élménnyel és átváltott klasszikus win7-re ez még oké aztán 30percre rá kaptam egy üzenettet hogy avideókártya nem válaszolt utána meg helyreállt és láss csodát KÉK HALÁL kb félmásodperce ez mitől lehet? attól lehet hogy nem hűti semmi az alaplapi VGA-t?

válaszaitokat köszönöm.


kép: [link]

ezaz a nagy hűtőborda

meg a borda alatt van a processsor



2014. ápr. 26. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem bírom megnyitni a képet.... SFF ház?


A D procik melegszenek, az nem baj ha forró a borda, sőt.


Nekem Optiplex SFF van Core2Duo procival. Én még belepréseltem egy Nvidia LP kártyát is.


Így a HDD hőmérséklet 55 fok körül van, terhelve. Az nem baj, hogy a teteje meleg, az alján lévő elektronikát hűti a HDD keret.


Szerintem nem a melegedéstől csinálja, azért dobhatnál pár adatot...

2014. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hello,igen optiplex gx620 sff,az már megvan miért csinálta elvittem szerelőhöz és mondta túlmelegedett.

Intel Pentium D 2x-2.8GHZ

4gb DDR2

Intel GMA 950

Hitachi 80GB

most veszek bele egy ventillátort az mennyit segíthet,maga a gép nagyon gyors így is de azért forrósodik,a hátulján látok a táppan állítható W-ot az mi?:D

2014. ápr. 26. 18:54
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem mindenhol 230 V van a hálózatban, Amerikában úgy tudom 110 V (vagy valami ilyesmi). Az arra való, én nem állítanám el :)


A D-s procit nem tudod lecserélni pici pénzért a Core2Duora? Nem melegedne annyira...

2014. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
...És hova tervezed tenni a ventit?
2014. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
az optiplex 620 sff csak a pentium d ketőmagost fogadja be,a ventillátor a ház oldalán van egy 92 x 92 x 92 x 92cm-hely most mértem meg oda elférne a lényeg hogy a ventillátor csatlakozója hova kerülhet az alaplapba? a ventillátor ilyen csak: [link] azt nem tudod hova csatolhatom?
2014. ápr. 26. 19:07
 6/14 anonim ***** válasza:

Holnap szétugrasztom az optiplexet, meg csinálok a belsejéről képet. Nem akarok hülyeséget mondani, meg kell néznem.


[link]


Nekem ez van.


Holnap konzultálunk.

2014. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nekem is pont így néz ki csak gx620 SFF-de nem tudod hogy az alaplapjában a ventillátort hova csatlakoztathatom?

[link]

2014. ápr. 26. 19:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak sufni tuningal lehet áramot vinni...Meg kell néznem
2014. ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
oké,sies.
2014. ápr. 26. 21:07
 10/14 A kérdező kommentje:

petyaXT [link] -itt van az 1-es be kell kötni a ventillátor de ehez van 2 kérdésem:

1,oda az egyik hang kábel van bedugva

2,eebbe négy tüske van de az én ventillátoromba meg 2 ilyen van akkor belemegy ha csak 2 van és nem négy?

2014. ápr. 26. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!