Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP Compaq Presario CQ56...

HP Compaq Presario CQ56 laptop led-jelző fénye processzor hibát jelez, hogy oldható meg?

Figyelt kérdés
A gép bekapcsoláskor sötét marad a monitor, a Caps Lock ledje villog egy taktus alatt egyet. Megnéztem neten, processzor hiba, azonban teljesen új alaplap, hűtés és vinyó van benne...mi lehet a gond pontosan, és hogyan oldható meg?

2014. ápr. 27. 21:35
 1/5 Mr. V. ***** válasza:

A HP-Compaq gépek szériahibásak, ezért is vált szét ismét a 2 cég. Compaq gépem van, ami 16 éves és még mindig üzemel, 2db HP-Compaq gépem volt, mindkettő garanciaidő lejárta után 1 hónappal alaplaphibás lett. 30-50-ért cserélték volna benne, de csak 3 hónap garanciával, azaz várhatóan max 1 évig használhattam volna és 50e Ft-ért minden évben javíttathattam volna.

Amint tudsz, szabadulj meg tőle! Nekem 250e Ft-om bánta a 2 gépet, azóta messziről elkerülöm a HP_Compaq párosítást. Vagy HP vagy Compaq, de inkább az utóbbi, az már bizonyított.

2014. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem a múlt héten lett ez a baja a gépnek. 1 villogás, a gyári adatok szerint processzorhiba. De sajnos nem. A BGA forrasztás elengedte a chipet. Sőt, az alaplapról is felváltak a forrasztás helyei. Kuka. Pedig mindig szellős helyen (megemelve) használtam. Szóval ez lesz a baja. Az északi híd.
2014. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A youtube-on nézhetsz BGA forrasztást, így már tudni fogod. Javítása kb. 35.000 Ft.
2014. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 djjohnyteam válasza:
nos kicsit házi barkács úton de megoldottam a problémát abból kiindulva hogy rosszabb már nem lehet. alaplap kivesz... hőlég fúvóval neki estem. összeraktam és elindult
2015. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Üdv.


Hőlégfúvó északi-déli hidakra pár percig.

Nekem bejött :)

2015. nov. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!